Avrupa Parsiyel Taşımacılık

Avrupa parsiyel taşımacılık teknolojik lojistik araçları ve güvenli hizmet ile uluslararası alanda ülkemizi başarıyla temsil eder.
Avrupa Parsiyel Taşımacılık

Avrupa Parsiyel Taşımacılık

Avrupa parsiyel taşımacılık ülkemizin büyük bir alana sahip olduğu ve sürekli sevkiyatların gerçekleştiği bir lojistik yoludur. Avrupa'ya gitmesi gereken ürünleriniz var ise karayolu, denizyolu, havayolu seçeneklerinden herhangi birini seçerek ürününüzü güvenle gönderebilirsiniz.

Tüm yollarda en çok kullanılan yöntemlerden biri parsiyel taşımacılığıdır. Parsiyel parça anlamına gelir ve farklı firmaların aynı yöne gidecek olan ürünlerinin aynı anda taşınması anlamına gelir. Avrupa parsiyel taşımacılık oldukça gelişmiştir.

Tek bir büyük araca birkaç firmanın ürünü koyularak yola çıkılır ve böylece herkes karlı çıkmış olur. Avrupa parsiyel taşımacılık tek başına yapılan lojistik taşımalardan daha ekonomiktir.

Daha uygun fiyata aynı kaliteyle mal gönderimi firmalar için de avantajlı bir durumdur.

Parsiyel Taşımacılık Nasıl Yapılır

Avrupa parsiyel taşımacılık ülkemizin güçlü ağlara sahip olduğu karayolu, denizyolu ya da havayolu ile yapılabilir. Eğer denizyolunu seçerseniz konteyner taşımacılığı yapılır.

Bir firma için ürünlerinin koyulduğu konteyner eğer tam olarak dolmazsa aynı yere gidecek olan diğer firmanın ürünleri de konteynere koyulur. Yol maliyeti de iki firma arasında bölünür. Avrupa parsiyel taşımacılık en güvenli yollardan yapılır ve tam vaktinde yerine ulaştırılır.

Parsiyel taşımacılık ülkemizde çok gelişmiştir ve iki türlü yapılır:

  • Yurt içi parsiyel taşımacılığı
  • Uluslararası parsiyel taşımacılığı

Avrupa parsiyel taşımacılık ülkemizin ekonomisine katkı sağlar ve geniş dünya pazarlarında yer bulmamıza olanak tanır.

Parsiyel Taşımacılık Avantajları

Maliyet olarak yükü taşınan firmalar için daha ekonomik bir yol olan parsiyel taşımacılık özel fırsatlara sahiptir. Sözleşme imzalarsanız taşınacak yükünüze göre size özel fiyat teklifleri hazırlanır ve devamlı çalışabilmek hedeflenir.

Yurt dışına çıkışta gümrük acenteleri ile yapılan anlaşmalar sayesinde de kargo ücretleri daha uyguna gelir. Avrupa parsiyel taşımacılık sırasında üretici her adımda bilgi sahibi olur ve online olarak da takibini yapabilir. Ayrıca varış yolundan ve saatinden siz sorumlu olarak her adımı belirleyebilirsiniz. Sevkiyat boyunca her şey sizin istediğiniz şekilde ilerler, firma burada sadece aracıdır.

Etiketler: avrupa parsiyel taşımacılıkparsiyel taşımacılık nasıl yapılırparsiyel taşımacılık avantajları

Çözümlerimizden Yararlanmak İçin

Bizimle İletişime Geçin

Teklif Al
Bizimle İletişime Geçin
Kargo Gönder
Bizimle İletişime Geçin

Haberler

Express Kargo

Express kargo teslimat süreleri ve güvenlik önlemleri, modern yaşamın getirdiği ihtiyaçlara cevap veriyor.

A Noktasından B Noktasına Hızlı Teslimat

Çözümlerimizden siz de faydalanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin.

İletişime Geç
Video
whatsapp