facebook

Kalite Politikamız

  • - Müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerin aksamaması için ihtiyaç duydukları nakliye ve dağıtım hizmetini etkili ve güvenilir olarak sağlıyoruz.
  • - Dünyada geliştirilen lojistik ve teknolojik gelişimleri sürekli izleyerek müşterilerimize beklentilerini aşan çözümler tasarlamak için çalışıyoruz.
  • - Müşterilerimize en ekonomik fiyat, üstün kalite ve mevzuata uygun olacak şekilde zamanında ve güvenilir çözümler sunuyoruz.
  • - Sunmuş olduğumuz hizmet türlerinde, zamanında ve sorunsuz hizmet verebilmek için satış öncesi ve sonrasında, tam dokümantasyon hizmeti veriyoruz.
  • - Çalışanlarımızın sağlığını, güvenliğini, bugününü ve yarınını güvence altına almak, bağlılığı ve memnuniyeti arttırmak amacıyla sürekli aktiviteler düzenliyoruz. Eğitim seviyelerini ve bireysel gelişimlerini arttırmak için kurslar ve seminerlere katılım sağlıyoruz. Şeffaf yönetim ilkesi doğrultusunda bilgi ve sorumluluk paylaşımı ile takım ruhunu sürekli zinde tutuyoruz.
  • - Tedarikçilerimiz ile sürekli iş birliği halinde kalarak, onlarında gelişmelerini sağlamak, gelişmelerin sonuçlarını izlemek ve hizmet zinciri halkalarının tümünün sağlamlığından emin olmak için çalışıyoruz.
  • - Başta yönetim kurulumuz olmak üzere, tüm çalışanlarımızla birlikte, şirketimizin Kalite Politikasını uyguluyor ve kalite sisteminin etkinliğini geliştirmek için yoğun emek veriyoruz.

Kalite Politikamız

Haberler

Almanya Nakliye

Almanya nakliye fiyatları sizin için en uygun taşımacılık yöntemi ve uygun seçenekler ile yararlanabileceğiniz bir hizmettir.

Uçak Kargo

Uçak kargo özel ya da genel kargo gönderimleriniz için en hızlı ve en güvenli taşımacılık yöntemlerinin başında gelir.

İspanya Kargo

İspanya kargo gönderileriniz için karayolu, denizyolu ya da havayolu taşımacılık seçeneklerinden birini seçebilirsiniz.

İspanya Nakliye

İspanya nakliye işlemleri başladığında lojistik firması her konuyla sizin için ilgilenir ve gönderi tam zamanında teslim edilir.

Hollanda Nakliye

Hollanda nakliye taşımacılığı eşyalarınızı doğru paketleme yöntemiyle güven altına alır ve yeni adrese tam zamanında varılır.

Avusturya Kargo

Avusturya kargo gönderimleri için uygun fiyat ve kaliteli hizmet ile gönderileriniz tam zamanında adresine ulaştırılır.

A Noktasından B Noktasına Hızlı Teslimat

Çözümlerimizden sizde faydalanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin.

İletişime Geç
Video