facebook

Avrupa’ya Kargo Gönderme

Avrupa'ya kargo gönderme uygun fiyat seçenekleri ve size özel yol haritaları ile ürünlerinizi tam zamanında adrese teslim eder.
Avrupa’ya Kargo Gönderme

Avrupa’ya Kargo Gönderme

Avrupa’ya kargo gönderme gelişen teknoloji ile birlikte çok daha kolay bir hale gelmiştir. Teslimat süreleri farklı yol güzergahları sayesinde kısalmış ve pek çok kargo firması ortaya çıkmıştır.

Yurt dışına kargo göndermek istediğinizde profesyonel bir lojistik firması ile çalışırsanız birçok avantaja sahip olursunuz. Web sitesine giriş yaparak ne tür kargo göndereceğiniz, kargo adeti ve nereye gideceği konusunda bir form doldurduğunuzda lojistik firması size en uygun olan ve en hızlı yol türünü teklif olarak sunar.

Böylece farklı firmalardan teklif almaya ya da tüm firmaları tek tek incelemeye çalışarak vakit harcamamış olursunuz. Paketlemeden depolamaya kadar tüm süreçler profesyonel ekip tarafından gerçekleştirilir.

Avrupa’ya Hızlı Kargo

Yurt dışı kargo gönderimlerinizde teslimat süresi kargonun gideceği bölgeye bağlı olarak 1 hafta ile 2 ay arasında değişim gösterebilir. En hızlı yol havayolu kargolarıdır. Gönderdiğiniz ürünlerin hacmine göre denizyolu, karayolu veya demiryolu güzergahlarını da seçebilirsiniz. Avrupa’ya kargo gönderme sırasında kargonuzun ağırlığı şu formülle ölçülür:

  • En x Boy x Yükseklik/Hacimsel Bölen

Bu formülün hesaplaması ile kargo ağırlığına ulaşılır ve fiyatlar da sonuçlara göre belirlenir. Firmaların fiyat politikaları sundukları hizmetlere göre değişebilir. Eğer kargonuzun teslim edilmeden önce bir süre depoda bekletilmesini istiyorsanız lojistik firmaları bu hizmeti de fiyata ekler. Kusursuz iletişim ağı sayesinde teslimatın her adımından haberiniz olur.

Avrupa’ya Ucuz Kargo

En uygun fiyatlara kaliteli hizmet almak için bir lojistik firmasıyla senelik anlaşma yapabilirsiniz. Firmanız sürekli yurt dışına ürün gönderimi yapıyorsa sözleşme sonucunda size özel bir fiyat politikası işler.

Hızlı ve güvenilir teslimat için referanslı bir firma ile çalışmak sizin için daha faydalı olur. Bazı firmalar gönderi kodunu vermedikleri için kargonuzu takip edemezsiniz. Profesyonel bir lojistik firmasıyla çalıştığınızda bu gibi problemler asla yaşanmaz.

Son teknolojik lojistik araçlar ile taşınan kargolar sağlam ve eksiksiz bir şekilde yurt dışındaki adrese teslim edilirler.

Etiketler: avrupa’ya kargo göndermeavrupa’ya hızlı kargoavrupa’ya ucuz kargo

Çözümlerimizden Yararlanmak İçin

Bizimle İletişime Geçin

Teklif Al
Bizimle İletişime Geçin
Kargo Gönder
Bizimle İletişime Geçin

Haberler

A Noktasından B Noktasına Hızlı Teslimat

Çözümlerimizden siz de faydalanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin.

İletişime Geç
Video
whatsapp