Avrupa’ya Kargo Ücretleri

Avrupa'ya kargo ücretleri kargonun hacmi ve ağırlığına göre belirlenir, en uygun yol kullanılarak tam zamanında gönderilir.
Avrupa’ya Kargo Ücretleri

Avrupa’ya Kargo Ücretleri

Avrupa’ya kargo ücretleri hangi yolu seçeceğinize bağlı olarak değişiklik gösterir. Gelişen teknoloji ile birlikte yurt dışına kargo göndermenin yolları da artmış ve teslimat süreleri oldukça kısalmıştır. Kargolarınızı gönderim süreci şu şekilde işler:

  • Evrak hazırlığı.
  • Kargonuzun adresinizden teslim alınması.
  • Gönderi kodunun paylaşımı.
  • Ülkeden çıkış.
  • Kargonuzun gideceği adrese kapıdan teslimi.

Gönderi kodu sayesinde kargonuzu yolda olduğu süre boyunca ve teslim edildiğinde izleyebilirsiniz. Kodu karşı tarafa gönderdiğinizde yurt dışından da takibi yapılabilir. Gönderim süresi seçeceğiniz yola bağlı olarak 1 hafta ile 2 ay arasında değişebilir. Havayolu, denizyolu, karayolu ve demiryolu tercihlerinden en uygun olan konusunda çalıştığınız lojistik firmaları ile birlikte karar verebilirsiniz.

Avrupa’ya En Ucuz Kargo

Uygun fiyat seçenekleri için profesyonel bir lojistik firması ile çalışmanız sizin için daha faydalıdır. Kargo ücretinin ortaya çıkması için öncelikle ürünlerin hacmi ve ağırlığı ölçülür. Daha sonra ağırlığına göre paketleme işlemine geçilir.

Güvenli kargo taşımacılığında doğru paketleme oldukça önemlidir. Kişi özel gönderimlerde kargosunu kendisi de paketleyebilir fakat anlaşırsa lojistik firması da paketlemeyi yapabilir.

Büyük ve çok sayıda ürün sevkiyatında paketleme profesyonel kişiler tarafından yapılır. Avrupa’ya kargo ücretleri eğer gümrük anlaşması olan bir lojistik firmasıyla çalışmazsanız daha pahalıya gelebilir. Çünkü yurt dışı kargo firmalarının ücretleri ülkemize göre daha pahalıdır. Sağlam iletişim ağı sayesinde kargonuz güvenli bir şekilde adresine ulaşır.

Avrupa Kargo Firmaları

Profesyonel bir lojistik firması ile anlaştığınızda ürününüz dilerseniz istediğiniz gün kadar depoda bekletilebilir. Kargonuzu vermeden önce teslim edilmesi gereken tarihi söylediğinizde tüm plan bu tarih üzerinden yapılır.

Yurt dışına kargo gönderirken yasaklı ürünlerden biri olmadığına dikkat etmeniz gerekir. Canlı hayvan, alkol, kimyasal maddeler, bitki gibi ürünleri göndermeniz yasaktır. Tüm belgeleriniz eksiksiz olsa bile gümrük kapısından geçemezsiniz.

Bu sebeple kargonuzun içeriği ile ilgili lojistik firmasını bilgilendirmelisiniz. Yıl içerisinde çeşitli kampanyalardan faydalanabilir ya da yıllık sözleşme yaparak indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Daha fazla bilgi almak için -> https://www.glojistik.com/haber-detay/kurumsal-lojistik-firmalari/71

Etiketler: avrupa’ya kargo ücretleriavrupa’ya en ucuz kargoavrupa kargo firmaları

Çözümlerimizden Yararlanmak İçin

Bizimle İletişime Geçin

Teklif Al
Bizimle İletişime Geçin
Kargo Gönder
Bizimle İletişime Geçin

Haberler

Express Kargo

Express kargo teslimat süreleri ve güvenlik önlemleri, modern yaşamın getirdiği ihtiyaçlara cevap veriyor.

A Noktasından B Noktasına Hızlı Teslimat

Çözümlerimizden siz de faydalanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin.

İletişime Geç
Video
whatsapp