Avusturya Parsiyel Taşımacılık

Avusturya parsiyel taşımacılık avantajlı teslimat seçenekleri ve son teknolojik taşıma araçları ile ürünlerinizi güvenle taşır.
Avusturya Parsiyel Taşımacılık

Avusturya Parsiyel Taşımacılık

Avusturya parsiyel taşımacılık farklı seçenekler sunarak ihracatçı ve üretici firmalar için sevkiyat maliyetlerini düşürür. Yurt dışına göndermek istediğiniz ürünler çok fazla yer kaplamayacak şekildeyse karayolu parsiyel taşımacılığını tercih edebilirsiniz.

Bir tıra aynı yöne gidecek olan farklı firmalara ait ürünler birlikte yüklenir ve teslimat sırasına göre taşıma işlemi gerçekleştirilir. Taşıma maliyeti tırı kullanan firmalar arasında bölünür. Bu şekilde maliyetler daha uygun hale gelirler. Parsiyel taşımacılıkta fiyat hesaplanırken dikkat edilecek hususlar şunlardır:

  • Ürünlerin cinsi ve sayısı
  • Ürünlerin boyutu ve hacmi
  • Paketleme
  • Depolama
  • Hangi taşımacılık türünün kullanılacağı.

Paketleme ürünlerin hacmini etkileyen bir husus olduğu için fiyatı da etkiler. Bu sebeple profesyonel olarak hizmet almak daha avantajlıdır.

Parsiyel Kargo Taşımacılığı

Parsiyel taşımacılıkta tüm bir araç için kiralama yapmadan araçta kapladığınız yer kadar para ödersiniz. Bu şekilde bir yöntem özellikle büyük hacimli ürünlere sahip olmayan firmalar için idealdir. Avusturya parsiyel taşımacılık yol ne kadar uzun olursa olsun ürünlerin güvenli bir şekilde taşınacağına dair garanti verir.

Yurt dışına çıkarılan ürünler için lojistik firması sigorta yapar. Gönderi numarası sayesinde ürünlerin o an nerede olduğunu canlı olarak takip edebilirsiniz. Farklı firma ürünleri aynı yere gideceği için yolda herhangi bir sapma olmadan aynı istikamette gidilir.

Uzak yerlere uygun fiyat maliyetleri ile taşıma yapılır ve ihracatçı firmalar için avantajlı bir yöntemdir.

Parsiyel Gemi Taşımacılığı

Parsiyel taşımacılıkta en çok kullanılan yöntemlerden biri de denizyolu taşımacılığıdır. Konteynerler gemilere yüklenir ve uzak mesafelere kısa zamanlarda gidiş sağlanır.

Gemilere yüklenen ürünler gidecekleri yere vardığında karayolu aracılığı ile adrese teslim edilirler. Müşteri teslimat için belirli bir tarih ve saat verdiyse teslimat bu zamanda gerçekleştirilir.

Lojistik firması ile çalıştığınızda isterseniz adresten adrese teslimat isterseniz de depodan adrese teslimat seçeneklerini seçebilirsiniz. Ürünler gemilere yüklenmeden önce yine karayolu ile adreslerden teslim alınır. Ürünler konteyneri tamamen doldurana kadar farklı firmaların kargoları yerleştirilir.

Etiketler: avusturya parsiyel taşımacılık

Çözümlerimizden Yararlanmak İçin

Bizimle İletişime Geçin

Teklif Al
Bizimle İletişime Geçin
Kargo Gönder
Bizimle İletişime Geçin

Haberler

Express Kargo

Express kargo teslimat süreleri ve güvenlik önlemleri, modern yaşamın getirdiği ihtiyaçlara cevap veriyor.

A Noktasından B Noktasına Hızlı Teslimat

Çözümlerimizden siz de faydalanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin.

İletişime Geç
Video
whatsapp