facebook

Belçika Nakliye

Belçika nakliye hizmeti almak istediğinizde web sitesine giriş yaparak form doldurduğunuzda en kısa sürede dönüş yapılır.
Belçika Nakliye

Belçika Nakliye

Belçika nakliye hizmetleri kargonuz için en doğru yol haritasını çıkarır ve bütçenize uygun bir fiyat politikası izler. Eski yıllarda yurt dışına kargo göndermek oldukça zaman alırken günümüzde teknolojinin gelişmesiyle pek çok hızlı alternatif ortaya çıkmıştır.

Kişisel gönderileriniz ya da firma gönderileriniz için tek tek yurt dışı kargo firmalarını araştırmak ve fiyatları karşılaştırmak sizin için zaman kaybı olur ve zor bir iştir. Profesyonel bir lojistik firmasıyla çalıştığınızda sizin için en uygun fiyatlı ve en hızlı yolu bulur ve size bir teklif halinde sunar.

Kargonuz yola çıktıktan sonra gönderi numaranız sayesinde istediğiniz zaman nerede olduğunu kontrol edebilirsiniz. Teslimatlar tam zamanında gerçekleşir.

Yurtdışı Nakliye Firmaları

Yurt dışına kargo gönderen üretici, imalatçı ya da ihracatçı firmalar her yıl binlerce ton ürünün çıkış yapmasını sağlar. Sürekli bir taşıma olduğu için size uygun bir lojistik firmasıyla sözleşme yaptığınızda size özel bir fiyat politikası uygulanır. Belçika nakliye için tercih edebileceğiniz farklı yol seçenekleri şunlardır:

  • Havayolu taşımacılığı
  • Denizyolu taşımacılığı
  • Karayolu taşımacılığı

Ürünlerinizin hızlı gitmesi gerekiyorsa örneğin mevsimlik bir ürünse ve bozulabilirse havayolu taşımacılığı en uygun seçenek olur. Gideceği bölgeye göre teslimatlar 1 ila 4 gün içerisinde gerçekleştirilir. Gümrük acenteleri ile olan sözleşmeler sayesinde minimum masraf ve zaman harcamış olursunuz. Dilerseniz ürünler teslimattan önce sizin için depolanabilir.

Yurtdışı Nakliye Fiyatları

Yurtdışı nakliye fiyatları içerisinde en uygun seçenek her zaman karayolu taşımacılığıdır. Karayolu taşımacılığının bir diğer avantajı da ürünlerin adresten alınıp direkt olarak adrese teslim edilmesidir.

Yola çıkılmadan önce teslimat zamanı, yol güzergahı, yolun üstündeki şerit sayısı, alt geçit, üst geçit, tünel gibi tüm detaylar hesaplanarak tam zamanında alıcı adresine ulaşım sağlanır. Taşınacak ürüne göre kamyon, kamyonet ya da tır tercih edilebilir.

Taşıma esnasında yol güzergahının üzerinde üst geçit varsa ve geçilmesi gerekiyorsa kaç ton ağırlık kaldırabileceği hesaplanarak oluşabilecek her türlü soruna karşı çözümler üretilir.

Etiketler: belçika nakliyeyurtdışı nakliye firmalarıyurtdışı nakliye fiyatları

Çözümlerimizden Yararlanmak İçin

Bizimle İletişime Geçin

Teklif Al
Bizimle İletişime Geçin
Kargo Gönder
Bizimle İletişime Geçin

Haberler

Lojistik Ne Demek?

Lojistik ne demek konusu üreticilerin ürünlerini hedef kitlesine güvenli ve hızlı bir şekilde ulaştırmasını sağlar.

A Noktasından B Noktasına Hızlı Teslimat

Çözümlerimizden siz de faydalanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin.

İletişime Geç
Video