Denizyolu Taşımacılığı İstanbul

Denizyolu taşımacılığı İstanbul için fiyat teklifi almak istediğinizde web sitesinden ürün tanıtım formunu doldurmanız yeterlidir.
Denizyolu Taşımacılığı İstanbul

Denizyolu Taşımacılığı İstanbul

Denizyolu taşımacılığı İstanbul için firmaların ve kişisel gönderimlerin en çok tercih ettikleri taşıma yöntemlerinden biridir. Ülkemiz bir liman bölgesi olduğu için dünyanın tüm ülkelerine denizyolu aracılığı ile taşıma yapılabilir.

Uluslararası ticaretin %90 gibi bir oranı denizyolu taşımacılığını kullanır. Denizyolu taşımacılığının bu kadar çok tercih edilmesinin sebepleri şunlardır:

  • Denizyolu taşımacılığı karayolu ve havayoluna göre daha ekonomiktir.
  • Büyük hacimli ve çok fazla sayıda ürün kolaylıkla taşınabilir.
  • Ürünler toplu halde taşınır ve birim maliyetleri düşüktür.

Güvenlik tam kapasite ile sağlanır ve denizyolu taşımacılığı sırasında enerji tasarrufu daha çok yapılır. Teslimat süresi havayoluna göre uzundur fakat güvenli bir şekilde hem de büyük yükler taşınabilir.

Türkiye Denizyolu Taşımacılığı

Denizyolu taşımacılığı ülkemizde en çok sanayi alanında kullanılır. Sanayide kullanılan ham maddeler büyük hacimlerle taşınır ve uygun maliyetler firmalar için daha avantajlı olur. Denizyolu taşımacılığı İstanbul taşınabilen büyük hacimli yükler sayesinde büyük avantaja sahiptir.

Bir kere de büyük ve sayıca fazla yüklerin taşınabilmesi üreticiler ve sanayiciler için en çok aranan özelliktir. Yurt dışına gönderilen ürünler sigortalanır ve lojistik firmasının garantisi altına alınmış olur.

Göndereceğiniz ürünler limanlara götürülmek üzere karayolu aracılığı ile adresinizden alınır. Teslimat için yine limandan alınan ürünler karayolu ile göndericiye teslim edilir. Tüm süreçleri gönderi numarası ile web sitesinden takip edebilir ve gözlemleyebilirsiniz.

Denizyolu Taşımacılığı Liman

Limanlar yurt dışına gönderimler için en çok kullanılan bölgelerdir. Konteyner taşımacılığı ile yılda binlerce ton ürün güvenle taşınır. Gümrük acenteleri ile olan anlaşmalar sayesinde bir lojistik firması ile çalıştığınızda gümrükte takılma ya da bekleme gibi problemler yaşamazsınız.

Denizyolu taşımacılığı ile götürülen ürünler güvende olur ve mal zayiatı yaşanırsa bile minimum düzeyde kalır. Başka türlü hiçbir kayıp yaşanmaz ve ürünler gemilere düzenli bir şekilde yerleştirilir.

Taşıma sırasında uzman gemi personeli yolculuk boyunca görevlerini itinayla yerini getirir ve sağlam bir iletişim ağı bulunur.

Etiketler: denizyolu taşımacılığı istanbultürkiye denizyolu taşımacılığıdenizyolu taşımacılığı liman

Çözümlerimizden Yararlanmak İçin

Bizimle İletişime Geçin

Teklif Al
Bizimle İletişime Geçin
Kargo Gönder
Bizimle İletişime Geçin

Haberler

Express Kargo

Express kargo teslimat süreleri ve güvenlik önlemleri, modern yaşamın getirdiği ihtiyaçlara cevap veriyor.

A Noktasından B Noktasına Hızlı Teslimat

Çözümlerimizden siz de faydalanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin.

İletişime Geç
Video
whatsapp