En İyi Lojistik Firmaları

En iyi lojistik firmaları standartlarını Dünya Global Lojistik ile deneyimleyebilirsiniz.
En İyi Lojistik Firmaları

En İyi Lojistik Firmaları

Lojistik genel olarak üretici firma veya kişilerden ürünler teslim alınarak ulaşabilecek en son tüketiciye kadar olan süreçte nakliye işlemleri, gümrük işlemleri, depolama hizmetleri, ambalaj işlemi ve dağıtım gibi verilen hizmetlerin tümüne verilen isimdir. Eğer kaliteli bir hizmet veriyorsanız en önemli adımlardan birisi ürünlerinizin karşı firmaya zamanında teslim edilmesidir. Ülkemizin lojistik firmaları hem havayolu hem denizyolu hem de karayolunda taşımacılık yaparak müşterilerinin teslim zamanına dikkat etmektedir.

Türkiye lojistik rezervinin sadece %13’ünü kullanabilir durumda. İran ve Suudi Arabistan’a giden ürünlerin teslim süresi gümrük kapılarındaki bekleme süresi yüzünden bazen gecikmeler yaşanabiliyor. En iyi lojistik firmaları dahi bu gümrük kapılarında uzun süreler bekletiliyor. Bulunduğumuz coğrafi konum nedeni ile oldukça fazla lojistik imkana sahibiz. Bu da ülkemizde birden fazla en iyi lojistik firmaları olduğunun kanıtıdır.

Lojistik Hizmetini Tercih Eden Sektörler

Lojistik hizmeti ithalat ve ihracat kolları olarak ikiye ayrılır. En iyi lojistik firmaları en çok bu alanda çalışıyor. Ülkemizin ihracat yaptığı alanlar genellikle tekstil, kuru gıdalar, makine parçaları, beyaz eşya ürünleri ve küçük teknolojik parçalardır. Demir tabanlı ağırlıklar, sanayi sektöründe kullanabilecek hammaddeler, kumaş boyaları, dolgun fiyatlı tekstil makineleri, otomotiv parçaları, bilgisayar gibi belirli ürünlerin de ülkemize ithalatı yapılmaktadır. Bu ürünlerin ithalatı ve ihracatı en iyi lojistik firmaları tarafından sağlanmaktadır. En iyi lojistik firmaları ile çalışmak hem ülkemiz adına hem de üretici firmalar adına daha sağlıklı ticaret ilişkileri kurmayı kolaylaştıracaktır.

Tecrübeli ve Profesyonel Lojistik Firması: Dünya Global Lojistik

Bildiğiniz üzere en iyi lojistik firmaları teslim etmesi gereken ürünleri zamanında ve bütün işlemler hallolmuş bir şekilde karşı firmaya teslim etmelidir. En iyi lojistik firmaları belirli standartlara sahip olanlardır. Bu firmalardan olan Dünya Global Lojistik havayolu, karayolu ve denizyolu lojistik hizmeti sunmaktadır.

Gümrükleme, Parsiyel taşımacılık, proje taşımacılığı, kurumsal gönderiler, bireysel ve e-ticaret gönderilerinin hepsinde sizlere profesyonel hizmet sunar. En iyi lojistik firmaları arasında yerini alan firmamız her türlü ticaret işleminiz için hizmet vermektedir.

Firma ile iş yapmak istiyor ancak fiyatları konusunda endişeliyseniz, firmamızdan teklif alabilirsiniz ya da kargonuzu direkt olarak yollayabilirsiniz.

Lojistik sektörü ile ilgili daha detaylı bilgi almak için www.glojistik.com linkimizi ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler: en iyi lojistik firmaları

Çözümlerimizden Yararlanmak İçin

Bizimle İletişime Geçin

Teklif Al
Bizimle İletişime Geçin
Kargo Gönder
Bizimle İletişime Geçin

Haberler

Express Kargo

Express kargo teslimat süreleri ve güvenlik önlemleri, modern yaşamın getirdiği ihtiyaçlara cevap veriyor.

A Noktasından B Noktasına Hızlı Teslimat

Çözümlerimizden siz de faydalanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin.

İletişime Geç
Video
whatsapp