Gemi Kargo

Gemi kargo taşımacılığı ile üreticiler mallarını güvenle taşıtır ve adrese teslim hizmet ile eksiksiz alıcıya ulaştırırlar.
Gemi Kargo

Gemi Kargo

Gemi kargo uluslararası alanda ürün alış ve satış işlemlerinin eksiksiz biçimde gerçekleştirilmesi için oldukça önemli bir taşımacılık yöntemidir. Ülkemiz de liman ülkesi olduğu için üretici firmalar, imalatçılar ve ihracatçılar ürün gönderimlerinde sıklıkla deniz yolunu tercih ederler. Denizyolu taşımacılığını beş türde ele almak mümkündür:

  • Tanker taşımacılığı
  • Ro-Ro
  • Kombine taşımacılığı
  • Konteyner taşımacılığı
  • Dökme yük taşımacılığı

Ülkemizde her tür denizyolu taşımacılığı kullanılır fakat en çok tercih edilenlerinden biri konteyner taşımacılığıdır. Tanker taşımacılığı aracılığı ile petrol, kimyasal maddeler ve gaz halindeki maddeler gibi tehlikeli grup sayılan ürünler taşınır.

Ro-Ro taşımacılığında hem karayolu hem denizyolu birlikte kullanılır ve ürün taşıyan kamyonların transferi gerçekleştirilir.

Gemi Kargo Fiyatları

Profesyonel bir lojistik firması ile çalıştığınızda öncelikle web sitesine giriş yaparak ürün bilgilerinizi içeren bir form doldurursunuz. Ürünlerinizin boyutu, adeti, yapısı ve hacmi göz önünde bulundurularak size taşıma yöntemi ve fiyat teklifi sunulur.

Ürün taşımacılığında tek tek firma ve fiyat araştırmaktansa tek bir lojistik firmasıyla çalışmak size hem maddi olarak tasarruf kazandırır hem de zamanınızı verimli kullanmış olursunuz. Gemi kargo aracılığı ile büyük boyuttan küçük boyutlu ürünlere kadar her türlü malzeme taşınabilir.

Ürün siparişi geçildikten sonra ürünlerin yapısına uygun konteyner hazırlanmaya başlar ve ürünler adresten alındıktan sonra kamyon aracılığı ile limana getirilir. Limanda yükleme işlemleri profesyonel ekip tarafından gerçekleştirilir.

Gemi Kargo Şirketleri

Denizyolu taşımacılığı ile taşınacak ürünlerin gümrükten geçiş işlemleri hızlı halledilir. Lojistik firmasının gümrük acenteleri ile olan sözleşmeleri sayesinde fiyatlar daha uygun ve işlemler daha hızlı olur.

Gümrük geçişleri ve varış noktasına ulaşıldıktan sonra gemideki yükler boşaltılarak dağıtım merkezlerine taşınırlar. Dağıtım merkezlerinden de adrese teslim edilmek üzere teslimat tarihlerinde tam uyacak şekilde gönderilirler.

Geniş hacimli ürün taşıma kapasiteleri ile gemi kargolar üretici firmaların öncelikli tercihleri olurlar. Denizyolu taşımacılığı maliyet olarak da özellikle havayolu taşımacılığına göre oldukça uygun fiyatlıdır.

Etiketler: gemi kargogemi kargo fiyatlarıgemi kargo şirketleri

Çözümlerimizden Yararlanmak İçin

Bizimle İletişime Geçin

Teklif Al
Bizimle İletişime Geçin
Kargo Gönder
Bizimle İletişime Geçin

Haberler

Express Kargo

Express kargo teslimat süreleri ve güvenlik önlemleri, modern yaşamın getirdiği ihtiyaçlara cevap veriyor.

A Noktasından B Noktasına Hızlı Teslimat

Çözümlerimizden siz de faydalanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin.

İletişime Geç
Video
whatsapp