facebook

Havayolu Kargo Şirketleri

Havayolu kargo şirketleri sayesinde güvenli bir hızlı bir şekilde kargo taşımacılığı yapılmaktadır.
Havayolu Kargo Şirketleri

Havayolu Kargo Şirketleri

İşinde uzman havayolu kargo şirketleri genelde müşterilerinin güvenlerini sarsmayacak ve onların işlerini kolaylaştıracak şekilde çalışmalarını yapmaktadırlar. Birçok havayolu kargo şirketleri birden fazla noktaya hizmet götürebilmeyi amaçlamakta ve hizmet götürdüğü noktaları günden güne geliştirmek için uğraşmaktadır. Bu nedenle havayolu kargo şirketleri dinamik ve genç ekiplerle çalışmalarını yürütmektedir.

 Bazı firmalar hizmetlerini karayolları ve demiryolları ile birleştirerek erişim ağlarını çok daha genişletmeye çalışmaktadır. Ayrıca şirketler müşterilerine optimum hizmeti verebilmek amacıyla teknolojiyi de yakından takip etmektedir. Taşımacılık sektörüne gelen her türlü yeniliği hizmetlerine hızlıca adapte ederek kargoculuk hizmetlerini çok daha efektif bir hale getirmektedirler.

Havayolu Kargo Taşımacılığı Çeşitleri

Firmaların verdiği taşımacılık hizmetleri arasında mikro, ısı kontrollü, acil gibi birçok faklı çeşit bulunmaktadır.

  • Havayolu kargo şirketleri mikro kargoculuk adı altında 140 kilodan daha küçük ve genelde 1 metreküpten çok daha büyük olmayan kargoların taşınmaktadır.  Genelde müşterilere tek bir fiyat verilir ve ekstra ücret kesilmez.
  • Havayolu kargo şirketleri tarafından sunulan ısı kontrollü kargo hizmeti ise çabuk bozulabilen ya da belirli bir ısı üzerinde özelliğini kaybeden ürünlerin taşınmasında kullanılan yöntemdir. Özel donanımlara sahip uçak kabinlerine ihtiyaç duyulmaktadır.
  •  Acil kargo hizmetleri ise havayolu kargo şirketleri tarafından direk ya da en hızlı bağlantı rotaları seçilerek yapılır. Genelde firmalar bu şekilde kargoları öncelikli olarak gümrüğe sokup hızlıca yüklemesini yapmaya özen gösterirler. 

Ekonomik Havayolu Taşımacılığı Nedir?

Ekonomik havayolu taşımacılığında genelde süreler 7 güne kadar çıkabilmektedir. Havayolu kargo şirketleri müşterilerinin memnuniyetini ve hizmetlerinin kalitesini ön planda tutarlar fakat maliyeti düşürebilmek adına hızdan ödün verip gümrükleme işlemlerinde aceleci davranmamaktadırlar. Bu sayede havayolu kargo şirketleri çok daha ekonomik şekilde taşıma işlemleri yapılabilmektedir.

Genelde bu hizmeti havayolu kargo şirketlerinden kurumlar değil de uygun fiyatlarla eşyalarını ulaştırmak isteyen bireyler kullanmaktadır. Hizmetin ucuz olması için genelde havaalanından hava alanına gönderim yapılır.

Taşımacılık masraflarını göndericinin yapması beklenir. Gümrükten geçtikten sonra alıcıya kargolarının gümrük geçtiği yönünde haber verilir. Globallik arttıkça havayolu kargo şirketlerine olan ihtiyaç da artış gösterecektir.

Etiketler: havayolu kargo şirketleri

Çözümlerimizden Yararlanmak İçin

Bizimle İletişime Geçin

Teklif Al
Bizimle İletişime Geçin
Kargo Gönder
Bizimle İletişime Geçin

Haberler

İngiltere Kargo

İngiltere kargo normal şekilde gönderim hizmeti isterseniz 3 iş günü içinde uygun fiyatlara gönderim gerçekleştirebilirsiniz.

A Noktasından B Noktasına Hızlı Teslimat

Çözümlerimizden siz de faydalanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin.

İletişime Geç
Video
whatsapp