Havayolu Taşımacılığı Özellikleri Nelerdir?

Havayolu taşımacılığı özellikleri nelerdir konusu ürünlerinizin güvenli ve hızlı bir şekilde uzak ülkelere taşınmasını sağlar.
Havayolu Taşımacılığı Özellikleri Nelerdir?

Havayolu Taşımacılığı Özellikleri Nelerdir?

Havayolu taşımacılığı özellikleri nelerdir konusu ülkemizde taşımacılık alanında büyük avantajlara sahip olduğunu anlamanızı sağlar. Havayolu taşımacılığı en hızlı taşıma yöntemidir ve ülkemizde ihracatçı, imalatçı ve üretici firmaların ilk tercihlerinden biridir. Ürünlerin taşınmasında havayolu taşımacılığını kullanırsanız aşağıdaki teslimat seçeneklerine sahip olursunuz:

  • Evden eve ürün taşımacılığı
  • Evden havalimanına taşımacılık
  • Havalimanından havalimanına taşımacılık

Adrese gönderim istiyorsanız ürünler karayolu ile evinizden alınır ve verdiğiniz teslimat saatinde alıcının adresine yine karayolu ile teslim edilir.

Profesyonel bir lojistik firmasıyla çalıştığınızda tüm işlemler uzman kişiler tarafından gerçekleştirilir. Yalnızca taşıma değil paketleme, depolama, belgeler için yardım gibi farklı hizmetler de alabilirsiniz. Taşıma süreci sizin için stressiz olur.

Havayolu Taşımacılığı Nedir?

Uçaklar ile bir ülkeden bir ülkeye ya da yurt içinde bir bölgeden bir bölgeye ürün ve eşya taşınması havayolu taşımacılığıdır. Havayolu taşımacılığı özellikleri nelerdir konusunda en önemli avantaj hızlı olmasıdır.

Bir ülkeden başka bir ülkeye günü birlik ürün teslimatı yapılabilir. Ülkeler arası uzaklığa göre bu süre en fazla 4 gün olur. Uçaklara yüklenen ürünler özel bir bölmede olduğu için hareketten etkilenmezler.

Uçakla taşınan ürünler sigortalanır ve güvenliklerinden yüzde yüz emin olursunuz. Paketleme profesyonelce ve ürünleri koruyacak şekilde yapılır. Taşımacılık yöntemleri arasında yüksek fiyatlı olan seçenek havayolu taşımacılığıdır çünkü en hızlı yöntemdir. Sizin için en uygun fiyat bulunur.

Havayolu Taşımacılığı Dış Ticaret

İhracatçı firmaların en çok kullandığı taşıma yöntemlerinden biri havayolu taşımacılığıdır. Özellikle gıda firmaları için hızlı teslimat olması avantajlıdır. Bozulma tehlikesi olan gıdalar ya da mevsimlik gıdalar havayolu ile taşınır.

Gıda gönderimi yapmak için gıda sertifikanız olması gerekir. Geri kalan ürünler için konşimento belgesi yeterlidir. Gerekli belgelerin temin edilmesi ve doldurulması aşamasında lojistik firması size yardımcı olur.

Gönderi takip numarası sayesinde internet olan her yerden ürünlerinizin nerede olduğunu kontrol edebilirsiniz. Bulunduğunuz yerde internet yoksa müşteri temsilciliğini arayarak bilgi alabilirsiniz.

Etiketler: havayolu taşımacılığı özellikleri nelerdir

Çözümlerimizden Yararlanmak İçin

Bizimle İletişime Geçin

Teklif Al
Bizimle İletişime Geçin
Kargo Gönder
Bizimle İletişime Geçin

Haberler

Express Kargo

Express kargo teslimat süreleri ve güvenlik önlemleri, modern yaşamın getirdiği ihtiyaçlara cevap veriyor.

A Noktasından B Noktasına Hızlı Teslimat

Çözümlerimizden siz de faydalanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin.

İletişime Geç
Video
whatsapp