Havayolu Taşımacılığında Operasyonel Hizmetler

Havayolu taşımacılığında operasyonel hizmetler profesyonel ekip tarafından gerçekleştirilir ve ürünlerin güvenliği sağlanır.
Havayolu Taşımacılığında Operasyonel Hizmetler

Havayolu Taşımacılığında Operasyonel Hizmetler

Havayolu taşımacılığında operasyonel hizmetler teslimat sürecinin sorunsuz ve hızlı bir şekilde ilerlemesini sağlar. Operasyon süreci mükemmel yürütülmelidir ve çalışan insanlar da profesyonel olmalıdır.

Profesyonel bir lojistik firmasının yeterli sayıda acente ağı olması gerekir. Uygun alanlarda yerleşik lokasyonlar sayesinde taşıma süreci kaliteli bir biçimde ilerler. Havayolu taşımacılığını seçtiğinizde ürünleriniz iki türlü sürece dahil edilir:

  • Havalimanından havalimanına ürün taşıma
  • Havalimanından kapıya ürün taşıma
  • Kapıdan kapıya ürün taşıma

Tüm süreçler profesyonel bir şekilde ilerler. Taşıma süresinin diğer taşıma yöntemlerine göre daha kısa olması havayolunun en büyük avantajlarından biridir. Yurt dışına günü birlik teslimatlar yapılabilir ve teslimat süreleri en fazla 4 gün sürer.

Havayolu Taşımacılığı Özellikleri

Havayolu taşımacılığında küçük boyutlu ürünlerden büyük ve ağır ürünlere kadar pek çok seçenek güvenli bir şekilde taşınabilir. Havayolu taşımacılığında operasyonel hizmetler müşterinin de gözlemleyebildiği süreçler içerisinde yürütülür.

Kargonuzu gönderi numarası sayesinde her zaman internet üzerinden takip edebilirsiniz. İnternet olmayan bir yerdeyseniz müşteri temsilcisi ile görüşerek bilgi alabilirsiniz.

Teslimat tarihi belirli olan ürünler tam zamanında adrese teslim edilirler. Profesyonel bir lojistik firması ürünlerinizi kapıdan alır ve yine kapıdan teslim eder. Zarf ile evrak gönderimi dahi yapabilirsiniz.

Havayolu taşımacılığında konşimento başta olmak üzere temin etmeniz gereken belgeler vardır. Eğer gıda gönderimi yapıyorsanız öncelikle gıda sertifikanız olması ve ürünlerin yasaklı olmaması gerekir.

Havayolu Taşımacılığı Faaliyetleri

Teknoloji geliştikçe uçaklar ve havayolu taşımacılığı da gelişir ve dünyanın en güvenli taşıma yöntemlerinden biri olmuştur. Hızı sebebiyle birçok sektör tarafından öncelikli olarak tercih edilir.

Günümüzde kaliteli ürün önemli olmakla birlikte tüketiciye hızlı ulaştırmak da önemlidir. Hızlı ulaşım da firmalar arasında rekabet konularından biridir. Artık kimse günlerce kargo beklemek istemez.

Bu sebeple uçak kargoları kendisini her zaman geliştirecek kalıcı bir taşıma yöntemidir. Kaliteli taşımacılık denildiğinde akla ilk olarak havayolu taşımacılığı gelir. Ürünler yol boyunca güvende ve sabit bir şekilde olurlar.

Etiketler: havayolu taşımacılığında operasyonel hizmetler

Çözümlerimizden Yararlanmak İçin

Bizimle İletişime Geçin

Teklif Al
Bizimle İletişime Geçin
Kargo Gönder
Bizimle İletişime Geçin

Haberler

Express Kargo

Express kargo teslimat süreleri ve güvenlik önlemleri, modern yaşamın getirdiği ihtiyaçlara cevap veriyor.

A Noktasından B Noktasına Hızlı Teslimat

Çözümlerimizden siz de faydalanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin.

İletişime Geç
Video
whatsapp