Havayolu Taşımacılık Hizmetinin Özellikleri

Havayolu taşımacılık hizmetinin özellikleri her türlü ürün ve eşyanızın güvenli bir şekilde taşınmasını sağlar.
Havayolu Taşımacılık Hizmetinin Özellikleri

Havayolu Taşımacılık Hizmetinin Özellikleri

Havayolu taşımacılık hizmetinin özellikleri hem firmalar hem de kişisel gönderimler için oldukça avantajlı olduğundan dolayı ülkemizde en çok tercih edilen taşıma yöntemlerinden biridir.

Havalimanı sayısının fazla olması da ülkemizdeki havayolu taşımacılığının gelişmesini sağlamıştır. Havayolu taşımacılığının avantajlı özelliklerini şu şekilde sıralayabiliriz:

  • En hızlı taşımacılık yöntemidir.
  • Yurt dışı teslimatlarını gidecekleri ülkeye göre günü birlik ya da 1 ile 4 gün arasında teslim eder.
  • Taşınacak olan ürünler güvende olur.
  • Ürünler uçakta özel bir bölümde tutulur ve hareketten etkilenmezler.

Havayolu taşımacılığını tercih ettiğinizde ürününüz hızlı bir şekilde ve tam zamanında alıcısına ulaşır. Teslimat tarihi verirseniz alıcının direkt olarak adresine teslim edilir.

Havayolu Taşımacılığı Nedir?

Havayolu taşımacılığı belirli teslimat tarihlerinde ürünlerin ya da eşyaların uçaklarla üreticiden tüketiciye taşınmasıdır. Havayolu taşımacılık hizmetinin özellikleri mevsimsel ürünler ya da acil gönderiler için de avantajlıdır.

Bozulabilecek gıdalar havayolu taşımacılığının hızlı olması nedeniyle güvenle taşınır. Uçaklarla evrak, küçük boyutlu ya da büyük boyutlu ürünler taşınabilir. Taşıma yapılması için uçağın tamamen dolmasına gerek yoktur.

Lojistik firmasıyla çalıştığınızda ürünler karayolu ile adresinizden alınır. Daha sonra havalimanında boşaltılır ve uçaklara taşınır. Eğer adrese teslim istediyseniz yine karayolu ile alıcının adresine götürülür.

Tam hizmet aldığınız için teslimat süreci sizin için stressiz ve hızlı olur. Kargo takip numarası ile teslimatı takip edebilirsiniz.

Havayolu Taşımacılığında Tehlikeli Maddeler

Havayolu taşımacılığında tehlikeli olması nedeniyle yasaklı olan bazı maddeler vardır. Uyuşturucu, canlı çiçek ve hayvan, mücevher, kimyasal maddeler, patlayıcı maddeler ve birçok farklı ürün yasaklı olduğundan taşınamaz.

Tehlikeli maddeler haricinde her türlü ürün ve eşya havayolu ile taşınabilir. Konşimento belgesi taşıma işlemi için yeterli olur. Eğer gıda gönderimi yapacaksanız gıda sertifikasını da eklemeniz gerekir.

Uçaklara yerleştirilmeden önce ürünler profesyonel şekilde paketlenir ve ambalajlanır. Taşıma maliyeti ürün cinsine, sayısına, hacmine ve ağırlığına bağlıdır. Ürünlerin hem kendi ağırlığı hem de uçakta kapladığı alan hesaplanır.

Etiketler: havayolu taşımacılık hizmetinin özellikleri

Çözümlerimizden Yararlanmak İçin

Bizimle İletişime Geçin

Teklif Al
Bizimle İletişime Geçin
Kargo Gönder
Bizimle İletişime Geçin

Haberler

Express Kargo

Express kargo teslimat süreleri ve güvenlik önlemleri, modern yaşamın getirdiği ihtiyaçlara cevap veriyor.

A Noktasından B Noktasına Hızlı Teslimat

Çözümlerimizden siz de faydalanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin.

İletişime Geç
Video
whatsapp