Havayolu Ulaştırması Nedir?

Havayolu ulaştırması nedir konusu ürünlerinizi hem yurt içinde hem de yurt dışında en hızlı şekilde alıcıya ulaştırılmasını sağlar.
Havayolu Ulaştırması Nedir?

Havayolu Ulaştırması Nedir?

Havayolu ulaştırması nedir konusu lojistik ile alakalıdır ve uçaklarla yurt içinde ya da yurt dışında ürünlerin profesyonelce taşınması anlamına gelir. Havayolu taşımacılığının en büyük avantajlarından biri diğer taşıma türleri arasında en hızlısı olmasıdır.

Üretici, imalatçı ve ihracatçı firmaların en çok kullandığı yöntem olan havayolu taşımacılığının avantajları şunlardır:

  • Teslimat süresi oldukça kısadır.
  • Ürünler güvenli bir şekilde taşınır.
  • Kaliteli hizmet sunar.
  • Evden eve, evden havalimanına ya da havalimanından havalimanına teslimat seçenekleri vardır.

Lojistik firmasıyla çalışmaya karar verdiğinizde ürünler adresinizden karayolu ile teslim alınır ve dilediğiniz zaman dilediğiniz saatte teslim edilir. Dilerseniz teslimat tarihine kadar depolama hizmetinden de fayda sağlayabilirsiniz.

Havayolu Taşımacılığında Kullanılan Belgeler

Havayolu taşımacılığı ile ürün göndereceğiniz zaman sahip olmanız gereken başlıca belge konşimento belgesidir. Havayolu ulaştırması nedir konusunda hazırlamanız gereken belgeler de oldukça önemlidir.

Konşimento üzerinde taşınacak ürünün bilgileri ve kime teslim edileceği yazılır. Ürünler konşimentonun üzerinde yazan alıcıya teslim edilirler. Hava taşıma senetleri de taşıma sırasında düzenlenen diğer belgelerdir.

Kargo manifestosu havayolu taşımacılığında hazırlanan bir diğer belgedir. Belgede taşınacak ürünün özellikleri, teslim yer ve şekilleri yer alır. Bu belge İngilizce olarak hazırlanır ve büyük harflerle yazılır.

Profesyonel bir lojistik firmasıyla çalıştığınızda gerekli olan belgeler ve içerikleri konusunda yardım alırsınız. İşlemler hızlı ve sorunsuz şekilde ilerler ve tamamlanır.

Havayolu Taşımacılığı Avantajları

Yurt içine ve yurt dışına günü birlik teslimatlar gerçekleştirilen havayolu taşımacılığı en avantajlı yöntemlerden biridir. Ürünler uçaklara profesyonel kişiler tarafından taşınır ve özel olarak ambalajlanır.

Uçakta özel bir bölümde taşınan ürünler uçağın hareketlerinden etkilenmezler. Tüm yol boyunca durak olmadığı için ürünler her zaman güvende olur. Yurt dışına gidecek olan ürünler sigorta yapılır.

Yurt içindeki teslimatlar için eğer müşteri sigorta isterse ürünler sigortalanır. Acil gönderim gerektiren ya da mevsimsel ürünler için hızlı olması sebebiyle havayolu taşımacılığı kullanılır. Son teknolojik uçaklar oldukça güvenlidir.

Etiketler: havayolu ulaştırması nedir

Çözümlerimizden Yararlanmak İçin

Bizimle İletişime Geçin

Teklif Al
Bizimle İletişime Geçin
Kargo Gönder
Bizimle İletişime Geçin

Haberler

Express Kargo

Express kargo teslimat süreleri ve güvenlik önlemleri, modern yaşamın getirdiği ihtiyaçlara cevap veriyor.

A Noktasından B Noktasına Hızlı Teslimat

Çözümlerimizden siz de faydalanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin.

İletişime Geç
Video
whatsapp