Havayolu Yük Taşımacılığı Özel Yükler

Havayolu yük taşımacılığı özel yükler fiyat seçenekleri ile hem yurt içi hem de yurt dışına hızlı teslimat ile ulaştırılırlar.
Havayolu Yük Taşımacılığı Özel Yükler

Havayolu Yük Taşımacılığı Özel Yükler

Havayolu yük taşımacılığı özel yükler günü birlik teslimat imkanı ile hem yurt içi hem de yurt dışına güvenli bir şekilde taşınırlar. Havayolu taşımacılığı en güvenli taşımacılık yöntemlerinden biridir. Havayolu taşımacılığında iki tür yük vardır:

  • Genel kargolar
  • Özel kargolar

Özel kargo türüne giren ürünlerin depolama ve taşıma süreçlerinde özel olarak planlama yapılır. Kabul süreci, etiketleme süreci, yükleme sürecinde ürünlere göre özel olarak yöntemler uygulanır.

Değerli kargo yükleri, canlı hayvan, tehlikeli madde yükleri, büyük ebada ve ağırlığa sahip olan yükler özel yük kategorisine girer. Diğer her türlü ürün ve eşya da genel kargo olarak isimlendirilir ve taşınır.

Havayolu Lojistiği

Havayolu taşımacılığı ülkemizde en çok tercih edilen taşımacılık yöntemlerinin başında gelir. Küçük boyutlu ürünlerden büyük boyutlu ürünlere kadar birçok ürün uçaklarla güvenli bir şekilde taşınır. Havayolu yük taşımacılığı özel yükler yurt dışına gidecekse sigortalanırlar.

Ülkemizde havalimanı oldukça fazla olduğu için uçak ve tarife bulmakta sıkıntı çekmezsiniz. Profesyonel bir lojistik firmasıyla çalıştığınızda ürünleriniz adresinizden alınır ve alıcının adresine teslim edilir.

En hızlı taşıma yöntemi havayolu taşımacılığıdır. Hızlı olduğu için diğer yöntemlere göre daha yüksek maliyetlidir. Ürünler yol boyunca güvende olurlar ve gümrük beklemesi gibi problemler asla yaşanmaz. Paketleme hizmeti almak isterseniz lojistik firması ürünleriniz için profesyonel paketleme hizmeti verirler.

Havayolu Yük Taşımacılığının Üstün Tarafları

Havayolu taşımacılığı uzak ülkelere günü birlik teslimat yapabilirler. Ülkenin uzaklığına göre teslimatlar en fazla 4 gün sürer. Bu sebeple acil durumlarda en çok kullanılan taşıma yöntemidir.

Mevsimlik ya da bozulabilecek ürün göndermek istediğinizde en güvenli yol havayolu taşımacılığıdır. Özel uçaklar ile dilediğiniz kadar ürün gönderebilirsiniz. Ürünlerin uçağı tamamen doldurması zorunlu olmadığından işlemler hızlı gerçekleştirilir.

Üretici, imalatçı ve ihracatçı firmaların en çok kullandığı yöntem havayolu taşımacılığıdır. Uçak seferleri planlı olduğundan teslimatta gecikmeler yaşanmaz. Dilerseniz teslimattan önce depolama hizmetinden de yararlanabilirsiniz.

Etiketler: havayolu yük taşımacılığı özel yükler

Çözümlerimizden Yararlanmak İçin

Bizimle İletişime Geçin

Teklif Al
Bizimle İletişime Geçin
Kargo Gönder
Bizimle İletişime Geçin

Haberler

Express Kargo

Express kargo teslimat süreleri ve güvenlik önlemleri, modern yaşamın getirdiği ihtiyaçlara cevap veriyor.

A Noktasından B Noktasına Hızlı Teslimat

Çözümlerimizden siz de faydalanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin.

İletişime Geç
Video
whatsapp