Hollanda Nakliye Yapan Firmalar

Hollanda nakliye yapan firmalar ürünlerinizi sigortalatarak güven içerisinde adresinizden alır ve alıcının adresine teslim eder.
Hollanda Nakliye Yapan Firmalar

Hollanda Nakliye Yapan Firmalar

Hollanda nakliye yapan firmalar göndermek istediğiniz ürünlere göre farklı aşamalarda hizmet verirler. Yurtdışına kargo göndermek istediğinizde gerçekleştirilen adımlar şunlardır:

  • Ürüne göre doğru taşıma yöntemi seçilir.
  • Ürünler paketlenir.
  • Ürünler araca yerleştirilir.
  • Ürünler araçtan indirilir.
  • Ürünler alıcının adresine teslim edilir.

Tüm işlemler alanında profesyonel ve deneyimli ekip tarafından gerçekleştirilir. Havayolu, denizyolu ya da karayolu seçeneklerinden hangisini seçerseniz seçin ürünler öncelikle adresinizden alınır.

Paketleme işlemi ürünlerin güvende olması ve fiyata yanlış etki etmesin diye oldukça önemlidir. Bu sebeple lojistik firmasından paketleme hizmeti de alabilirsiniz. Yurtdışına evrak gönderecekseniz zarf yeterli olur. Ağır eşya gönderilecekse ambalaj ve kolileme yapılması güvenlik için gereklidir.

Yurtdışı Nakliye Nasıl Yapılır

Yurtdışına nakliye göndermek istediğinizde öncelikle yasaklı ürünlerden olmaması gerekir. Her türden uyuşturucu, alkollü maddeler, canlı hayvan ve bitki, değerli taşlar ve mücevherler ve benzeri ürünlerin yurtdışına çıkması yasaktır. Hollanda nakliye yapan firmalar ile yasaklı olmayan her türden ürünü güvenli bir şekilde gönderebilirsiniz.

Lojistik firmasının gümrük acenteleri ile anlaşması olduğundan gümrükte bekleme, gecikme gibi problemler yaşanmaz. Teslimatlar tam zamanında gerçekleşir ve hiçbir sorun çıkmadan tamamlanır.

Yurtdışına ürün göndermek için başta konşimento olmak üzere gerekli belgelere ihtiyacınız vardır. Gıda göndermek istiyorsanız gıda sertifikasına sahip olmanız gerekir. Yurtdışına giden tüm ürünler lojistik firması tarafından sigortalanır ve güvende olur.

Yurtdışı Nakliye Belgesi

Yurtdışına ürün göndermek istediğinizde konşimento denilen belgeye sahip olmanız gerekir. Konşimento üzerinde gidecek olan ürünün cinsi, adeti ve hacmi yazar. Teslimat yeri ve saati bildirilmişse bu bilgi bulunur.

Ürünlerin gönderimi için fiyat belirleneceği zaman öncelikle ürünlerin gerçek ağırlığına sonrasında da hacimsel ağırlığına bakılır. Paketleme işlemi hacmi etkilediği için profesyonel hizmet almak daha faydalı olur.

Ürünlerinizin teslimat durumuna ve tarihine göre dilediğiniz taşıma yolunu seçebilirsiniz. Örneğin bozulabilen gıda gönderecekseniz havayolu taşımacılığını seçmeniz gerekir. Beyaz eşya gibi ürünler için karayolu ya da denizyolunu seçebilirsiniz.

Etiketler: hollanda nakliye yapan firmalar

Çözümlerimizden Yararlanmak İçin

Bizimle İletişime Geçin

Teklif Al
Bizimle İletişime Geçin
Kargo Gönder
Bizimle İletişime Geçin

Haberler

Express Kargo

Express kargo teslimat süreleri ve güvenlik önlemleri, modern yaşamın getirdiği ihtiyaçlara cevap veriyor.

A Noktasından B Noktasına Hızlı Teslimat

Çözümlerimizden siz de faydalanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin.

İletişime Geç
Video
whatsapp