facebook

İngiltere Kargo

İngiltere kargo normal şekilde gönderim hizmeti isterseniz 3 iş günü içinde uygun fiyatlara gönderim gerçekleştirebilirsiniz.
İngiltere Kargo

İngiltere Kargo

Britanya adasında bulunan İngiltere 500 binin üzerinde Türk nüfusuna ev sahipliği yapmaktadır. Yine Almanya’dan sonra en çok ticaret yapılan ikinci ülke konumundadır. Bu nedenle de İngiltere kargo hizmeti veren firmalara oldukça fazla ihtiyaç duyulmaktadır. Kargo eşyalarının taşınmasında havayolu sıklıkla kullanılan bir yöntemdir.

Bir ülkeden diğer bir ülkeye taşınırken yanında sevdiği eşyalarını götürmek isteyenlere de genellikle havayolunu tercih etmektedir. Dolayısıyla İngiltere kargo hizmetleri gündeme geldiği zaman akla ilk gelen seçenekler arasında havayolu taşımacılığı ilk sıralarda yer alır.

Türkiye ile İngiltere arasında ki mesafe 4000 km civarında olduğu için havayolu ile yurtdışına bir şeyler göndermek hızlı ve uygun fiyatlı olmaktadır. Ama unutulmamalıdır ki İngiltere kargo göndermek şehirlerarası kargo gönderimi gibi değildir. Bu nedenle profesyonel şekilde çalışan ve gümrük mevzuatına hâkim firmalarla çalışmak kötü durumlarla karşılaşmamak için elzemdir. Aksi taktirde İngiltere kargo gönderimi gecikebilir hatta kargolarınız gümrükte kaybolabilir.

Türkiye’den İngiltere’ye Kargo Nasıl Gönderilir?

Türkiye İngiltere kargo gönderimleri için işinde uzman bir firma bulursanız sorunsuz şekilde alım ve gönderim yapmanız mümkün olur. İngiltere kargo gönderimi için yapılacaklar aşağıdaki gibidir.

  • Öncelikle internetten gönderiminiz için en uygun İngiltere kargo şirketini bularak işe başlamalısınız.
  • Kargo şirketiyle iletişime geçtikten sonra ne göndermek istediğinizi firmaya söylerseniz firma size yasaklı ürün olup olmadığı ile ilgili bilgi verir.
  • Ardından kargonuzun kilosunu ve boyutlarını ölçüp kargo şirketine bildirirsiniz.
  • Bu noktada katı kurallar olduğundan dolayı kargonuzu küçültmeniz ya da hafifletmeniz istenebilir.
  • Genelde bu konuda firmalar müşterilere tavsiyeleri ile yardımcı olmaktadır.
  • Son aşamada ise kargo evinizden alınır ve İngiltere’de ki istediğiniz adrese gönderilir.

İngiltere Kargo Gönderim Ücretleri

Kargo gönderimlerinde özellikle İngiltere kargo gönderim ücretleri hacim ve ağırlığa göre değişiklik gösterdiğinden birçok firma kendi sitesinde bir hesap aracı bulundurmaktadır. Fiyatlarla ilgili ortalama bir bilgi almak isterseniz herhangi bir firmanın İngiltere kargo sitesinde ki hesaplama aracına istediğiniz bilgileri girmeniz yeterlidir. Express şekilde İngiltere kargo gönderilmesini isterseniz fiyatlar artış gösterebilirken gönderim süresi 1 günden uzun olmamaktadır.

Etiketler: ingiltere kargo

Çözümlerimizden Yararlanmak İçin

Bizimle İletişime Geçin

Teklif Al
Bizimle İletişime Geçin
Kargo Gönder
Bizimle İletişime Geçin

Haberler

İngiltere Kargo

İngiltere kargo normal şekilde gönderim hizmeti isterseniz 3 iş günü içinde uygun fiyatlara gönderim gerçekleştirebilirsiniz.

A Noktasından B Noktasına Hızlı Teslimat

Çözümlerimizden siz de faydalanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin.

İletişime Geç
Video
whatsapp