İngiltere Parsiyel Taşımacılık

İngiltere parsiyel taşımacılık alanında profesyonel ekip ve kazançlı gümrük anlaşmaları ile her firma için doğru seçenektir.
İngiltere Parsiyel Taşımacılık

İngiltere Parsiyel Taşımacılık

İngiltere parsiyel taşımacılık uluslararası alanda gerçekleştirilen başarılı nakliyat dolayısıyla ülke ekonomisine büyük katkı sağlar. Parsiyel taşıma aynı yere gidecek olan farklı firmalara ait ürünlerin tek bir araç içerisinde birlikte taşınmasıdır. Böylece hem zamandan hem de paradan tasarruf edilir çünkü nakliyenin ücreti firmalar tarafından ortak ödenir.

Eğer kamyon ya da tırla taşınacak ürünler ise ve bir firmanın ürünleri tüm aracı doldurmadıysa diğer firmanınki yerleştirilmeye başlanır. Boş araç gidişi olmaz ve herkes kazançlı çıkmış olur. İngiltere parsiyel taşımacılık ürünlerin belirlenip ağırlıklarının ölçülmesiyle başlar.

Ürünler m3 üzerinden ölçülür ve buna göre hesaplanır. İngiltere parsiyel taşımacılık gümrükten sorunsuz geçer ve tam zamanında teslim edilir.

Parsiyel Taşımacılık Nasıl Yapılır

Parsiyel taşımacılık havayolu, karayolu, demiryolu ve denizyoluyla yapılabilir. Havayolu en pahalı yoldur ve denizyolu da en sık kullanılan türdür. Denizyolunun hem daha uygun fiyatlı olması hem de tek seferde çok fazla yük taşınabilmesi avantajlarından biridir. İngiltere parsiyel taşımacılık sırasında ürünler hesaplanırken şu şekilde belirlenir:

  • 1m3 ağırlık ürün 333 kg
  • 1 ton ağırlık ürün 3m3
  • 1 ldm ağırlık ürün 1750 kg

Olarak yüksek rakamlarla hesaplanırlar. İngiltere parsiyel taşımacılık düzenli ve verimli şekilde gerçekleştirilir. Ürünlerin boyutuna ve ağırlığına göre de fiyatlar belirlenir ve size bir teklif sunulur. İngiltere parsiyel taşımacılık uygun fiyatlara kaliteli taşıma ile ürününüzü sorunsuz teslim eder.

Parsiyel Taşımacılık Avantajları

Parsiyel taşımanın en büyük avantajlarından biri uygun maliyetidir. Aynı aracı birden fazla firma kullandığı için maliyet de firmalar arasında bölünür. Böylece hem ürünler kusursuz şekilde hem de daha ucuza taşınmış olur. İngiltere parsiyel taşımacılık ülkemizde en çok kullanılan yollardan biridir.

Üretici ya da ticaret firmaları uluslararası alanda alım satım gerçekleştirdiğinde lojistik firmalarını tercih ederler. İngiltere parsiyel taşımacılık son teknolojik özel araçlarla yapılır. Taşıma işlemi uzman ekip sayesinde işlemler sorunsuz şekilde gerçekleşir ve her adımdan müşteriye bilgi geçilir.

Daha detaylı bilgi almak için -> https://www.glojistik.com/hizmet-detay/parsiyel-tasimacilik/20

Etiketler: ingiltere parsiyel taşımacılıkparsiyel taşımacılık nasıl yapılırparsiyel taşımacılık avantajları

Çözümlerimizden Yararlanmak İçin

Bizimle İletişime Geçin

Teklif Al
Bizimle İletişime Geçin
Kargo Gönder
Bizimle İletişime Geçin

Haberler

Express Kargo

Express kargo teslimat süreleri ve güvenlik önlemleri, modern yaşamın getirdiği ihtiyaçlara cevap veriyor.

A Noktasından B Noktasına Hızlı Teslimat

Çözümlerimizden siz de faydalanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin.

İletişime Geç
Video
whatsapp