facebook

İspanya Kargo

İspanya kargo gönderileriniz için karayolu, denizyolu ya da havayolu taşımacılık seçeneklerinden birini seçebilirsiniz.
İspanya Kargo

İspanya Kargo

İspanya kargo gönderileriniz için lojistik firmasıyla çalıştığınızda gönderi numarası sayesinde kargonuzun nerede olduğunu her an takip edebilirsiniz. Kargonuz adresine teslim edildiğinde de mesaj ve e-posta aracılığı ile bildirim alırsınız.

Kargonuzu takip edebilmek için firmanın web sitesine giriş yaparak kargom nerede bölümüne takip numaranızı yazmanız ve aratmanız yeterli olur. Yurt dışına kargo göndereceğiniz zaman paketleme işlemleri oldukça önemlidir.

Lojistik firmasıyla çalıştığınızda paketleme işlemleri için de anlaşabilirsiniz. Böylece kargonuzun doğru şekilde paketlendiğinden emin olursunuz. Paketleme fiyatı da etkileyecek bir husus olduğundan dolayı işin profesyonellerine yaptırmak her zaman daha avantajlı olur. Kargonuzun fiyatını belirleyecek diğer hususlar da eşyalarınızın hacmi ve boyutudur.

Yurtdışı Kargo Takip

Yurt dışına gönderdiğiniz kargonuzun takibini yapabilmeniz için web sitesinden gönderi numaranızla sorgulamanız yeterlidir. İspanya kargo gönderilerinizin doğru bir şekilde paketlendiğinden emin olmak için şu adımları izlemeniz gerekir:

  • Öncelikle ürünlerin boyutuna tam uyacak kutular seçilmelidir.
  • Ürünü kutuya koymadan önce plastik bir ambalaj ile sarabilirsiniz.
  • Kutuların içine köpük malzeme koyabilirsiniz.
  • Kutuları kapattıktan sonra köşe kısımları bantlayabilirsiniz.

Yurt dışına kargo gönderirken bazı belgelere ihtiyacınız vardır. Evrak gönderimlerinizde yalnızca konşimento belgesi olması yeterli olur fakat gıda firması iseniz gıda sertifikanızın da olması gerekir.

Ürünleri lojistik firması adresinizden alır ve isteğe göre yine adrese teslim eder. Dilerseniz lojistik firmasının depolama özelliğinden de yararlanabilirsiniz.

Yurtdışı Kargo Fiyatları

Yurt dışına kargo göndereceğiniz zaman fiyatı belirleyen birkaç husus vardır. Öncelikle gönderileriniz için hangi yolu seçtiğiniz önemlidir. Havayolu, denizyolu veya karayolu ile kargolarınızı gönderebilirsiniz.

Havayolu taşımacılığı en hızlı ve güvenli yoldur fakat diğer taşıma yollarına göre daha pahalıdır. Karayolu ve denizyolu taşımacılığı fiyatları ürünlerinizi göndereceğiniz ülkenin uzaklığına bağlı olarak daha uygun fiyatlıdır.

Göndereceğiniz ürünlerin boyutu, adeti ve hacmi kargo fiyatlarını belirler. Paketleme ürünlerin hacminde artış yaptığı için doğru paketlenme yapılmazsa fiyat normalde olduğundan daha yüksek çıkabilir. Bu sebeple paketleme için lojistik firmasıyla anlaşabilirsiniz.

Etiketler: ispanya kargoyurtdışı kargo takipyurtdışı kargo fiyatları

Çözümlerimizden Yararlanmak İçin

Bizimle İletişime Geçin

Teklif Al
Bizimle İletişime Geçin
Kargo Gönder
Bizimle İletişime Geçin

Haberler

İrlanda Kargo

Avantajlı fiyatları ile İrlanda kargo seçenekleri firmamız tarafından profesyonel bir şekilde gerçekleşmektedir.

A Noktasından B Noktasına Hızlı Teslimat

Çözümlerimizden siz de faydalanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin.

İletişime Geç
Video
whatsapp