İspanya Nakliye

İspanya nakliye işlemleri başladığında lojistik firması her konuyla sizin için ilgilenir ve gönderi tam zamanında teslim edilir.
İspanya Nakliye

İspanya Nakliye

İspanya nakliye gönderileriniz esnasında öncelikle göndermek istediğiniz ürüne dair gümrükte problem yaşanıp yaşanmayacağından emin olmanız gerekir. Lojistik firmasıyla görüşerek bu konuda bilgi alabilirsiniz.

Yurt dışına çıkması yasaklı olan bazı ürünler vardır ve ülkemiz bu konuda oldukça dikkatlidir. Ürünlerinizi göndermek istediğinizde web sitesine giriş yaparak form doldurursunuz.

Bu formda ürünlerinizin ne olduğu, adeti, boyutları ve hacimlerini söylediğinizde lojistik firması sizin için en doğru ve en uygun fiyatlı taşımacılık yöntemini tavsiye eder ve bir fiyat teklifinde bulunur.

İşlemlerin hızlı ve eksiksiz olması için profesyonel bir lojistik firmasıyla çalışmanız avantajlı olur. Dilerseniz ürünlerinizi paketlemek için de lojistik firmasıyla anlaşma yapabilir ve hizmet alabilirsiniz.

Nakliye Depo

Lojistik firmasıyla çalıştığınızda elde edeceğiniz en büyük avantajlardan biri depolama hizmetinden yararlanabilmektir. İspanya nakliye işlemleri sırasında teslim edilmeden önce ürünlerinizi depoda bekletmek isterseniz bu şekilde anlaşabilirsiniz.

Ürünleriniz için lojistik firmasıyla anlaştığınızda nasıl en hızlı şekilde ve en uygun fiyatlı gönderim yapabilirsiniz size bunu yolunu gösterirler. Yurt dışına her ürünün gönderilmesi mümkün değildir. Ülkemizde yasaklı listesinde olan ürünlerden bazıları şunlardır:

  • Uyuşturucu madde
  • Canlı hayvan
  • Yanıcı maddeler ve patlayıcılar
  • Tütün ürünleri
  • Nakit para ve kıymetli eşyalar

Ürünlerinizin yurt dışına çıkışında herhangi bir engel yoksa bir sonraki adım belgelerinizi tamamlamak olmalıdır. Konşimento her ürün için gerekli olan bir belgedir.

Nakliye Araçları

Yurt dışına kargo göndermek istediğinizde karayolu, denizyolu veya havayolu taşımacılığı türlerinden birini seçebilirsiniz. Karayolu taşımacılığında genellikle özel tırlar kullanılır.

Denizyolu taşımacılığında en çok kullanılan yöntem konteyner taşımacılığıdır. Konteynerler hem çok güvenli hem de içlerine yüksek miktarda ürün alabilirler. Hangi yolu tercih ederseniz edin ürünleriniz güvenle taşınır ve tam zamanında gideceği yere teslim edilir.

Yola çıkılmadan önce teslimat tarihine göre plan yapılır ve sağlam alt yapı sayesinde çok büyük bir aksilik çıkmaması durumunda ürünler zamanında teslim edilir. Taşınan ürünlerin hepsine sigorta yapılır.

Etiketler: ispanya nakliyenakliye deponakliye araçları

Çözümlerimizden Yararlanmak İçin

Bizimle İletişime Geçin

Teklif Al
Bizimle İletişime Geçin
Kargo Gönder
Bizimle İletişime Geçin

Haberler

Express Kargo

Express kargo teslimat süreleri ve güvenlik önlemleri, modern yaşamın getirdiği ihtiyaçlara cevap veriyor.

A Noktasından B Noktasına Hızlı Teslimat

Çözümlerimizden siz de faydalanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin.

İletişime Geç
Video
whatsapp