İspanya Parsiyel Taşımacılık

İspanya parsiyel taşımacılık uygun fiyat seçenekleri, depolama, paketleme hizmetleri ile ihracat firmalarının ilk tercihidir.
İspanya Parsiyel Taşımacılık

İspanya Parsiyel Taşımacılık

İspanya parsiyel taşımacılık ülkemizde en çok ihracat gerçekleştirilen ülkelerden biri olarak yoğun şekilde kullanılır. Üretici ve ihracatçı firmalar parsiyel taşımacılık ile maliyeti düşük olarak ürünlerini tüketiciye gönderebilirler.

Aynı güzergaha gidecek olan farklı firma ürünleri tek bir araca yüklenerek taşınır ve yol boyunca her ürün kendi alıcısına teslim edilir. Ülkemizde parsiyel taşımacılık türleri şunlardır:

  • Karayolu parsiyel taşımacılık
  • Havayolu parsiyel taşımacılık
  • Denizyolu parsiyel taşımacılık

Denizyolu ve karayolu parsiyel taşımacılığı en çok tercih edilen türlerdir. Konteyner aracılığı ile büyük boyutlu ve hacimli yükler kolayca taşınabilir. Yurt dışına gidecek olan ürünlerin hepsi lojistik firması tarafından sigorta yaptırılır. Bu şekilde teminat altına alınırlar.

İspanya Parsiyel Nakliye Şirketleri

Parsiyel taşımacılığın en büyük avantajlarından biri maliyetin firmalar arasında bölüştürülmesidir. Bu şekilde firmalar teslimatlarını daha uygun fiyata gerçekleştirmiş olurlar. İspanya parsiyel taşımacılık ürününüze özel seçenekler ile istediğiniz tarihte ve saatte teslimatı gerçekleştirir.

Gıda maddeleri, endüstriyel ürünler ve her türlü eşya ve ürün parsiyel taşımacılık ile gönderilebilir. Lojistik firması gümrük acenteleri ile anlaşmalı olduğundan gümrükte kalma ya da bekleme gibi problemler ortaya çıkmaz.

Teslimatın ne zaman olacağı ve hangi yolla taşınacağı tamamen firmanın isteğine bağlıdır. Yurt dışına çıkarılan ürünlerin hemen teslim edilmesi istenmiyorsa depolama hizmetinden yararlanılabilir. Ürünlerin paketlenmesi lojistik firması tarafından profesyonelce yapılır. Tüm yol güzergahı önceden hesaplanır.

Türkiye Parsiyel Taşımacılık

Parsiyel taşımacılıkta ürünlerin komple bir şekilde aracı doldurması gerekmediğinden sevkiyatlar hızlı ve güvenli bir şekilde olur. Firmalar için depolama maliyetleri düşmüş olur.

Taşıma sırasında depolama dışında sevkiyat maliyetleri de düşer. Parsiyel taşımacılıkta küçük parça ürünler de taşınır ve yükleyip boşaltılması bu sebeple kolay olur. Tüm işlemleri profesyonel çalışanlar gerçekleştirir.

Yurt dışına göndereceğiniz ürünler için tam bir tır gerekmiyorsa ve parça ürünleriniz varsa parsiyel taşımacılık sizin için en avantajlı yöntemdir. Ürün gönderdikten sonra ödemenizi alacaksanız parsiyel taşımacılık ile teslimat maliyetinizi minimuma indirmiş olursunuz.

Etiketler: ispanya parsiyel taşımacılıkispanya parsiyel nakliye şirketleri

Çözümlerimizden Yararlanmak İçin

Bizimle İletişime Geçin

Teklif Al
Bizimle İletişime Geçin
Kargo Gönder
Bizimle İletişime Geçin

Haberler

Express Kargo

Express kargo teslimat süreleri ve güvenlik önlemleri, modern yaşamın getirdiği ihtiyaçlara cevap veriyor.

A Noktasından B Noktasına Hızlı Teslimat

Çözümlerimizden siz de faydalanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin.

İletişime Geç
Video
whatsapp