İstanbul’daki Lojistik Firmaların Listesi

İstanbul’daki lojistik firmaları listesi içerisindeki G Lojistik firmasını tercih edebilirsiniz. Teklif için iletişime geçin.
İstanbul’daki Lojistik Firmaların Listesi

İstanbul’daki Lojistik Firmaların Listesi

Lojistik alanı her sektörden iş yapabilen oldukça geniş bir pazara sahip olan, bir bakıma taşımacılık hizmetidir. Genellikle zincir firmalarının ve yurtdışı satış yapan firmaların tercihi olan lojistik hizmeti, gümrük işlemlerinden ambalajlama işlemlerine kadar ki süreçte firmanın ürünlerini zamanında teslim etmeği hedeflemektedir.

İstanbul’daki lojistik firmaların listesi oldukça kalabalıktır. Her türlü alanda hizmet verebilen firmalar genellikle ülkemizin ihracat yaptığı sektörlerde kolay iş bulabilmektedir.

Gıda, giyim, beyaz eşya ve ufak teknolojik aletler olmak üzere ülkemizce ihracat yapılmaktadır. Aslında bakıldığında milli hedeflerle iş yapan bu lojistik firmalarının çoğu İstanbul’daki lojistik firmaları listesi içinden seçilmektedir.

Ticari açıdan gelişmiş ve büyük fabrika sektörlerinin ana merkezi İstanbul’dur. Bu yüzden bu şehirdeki lojistik firmalar tercih edilmektedir. İstanbul’daki lojistik firmaları listesi arasında önde gelen firmalar genellikle her ulaşım yolunda hizmet verenlerdir.

Dünya Global Lojistik Sektör Hizmeti

Dilediğiniz ulaşım yolunda hizmet verebilen firma zamanında teslim ve birçok taşıma hizmetiyle karşınızda. İstediğiniz sektörden talepte bulunabilirsiniz. Havayolu, denizyolu ve karayolu alanlarında kolayca taşımacılık yapan firma ayrıca ambalajlama ve gümrük işlemlerinizde de yanınızda. İstanbul’daki lojistik firmaları listesi arasında kendini göstermiş firma, müşterilerinin ürünlerini zamanında teslim edebilmek için planlı ve sistematik çalışır.

Daha önce çalışmadıkları firmalar için ayrıca teklif al hizmeti, tecrübeli firmalar içinse direkt kargo gönder seçenekleri ile karşınızda. İstanbul’daki lojistik firmaları listesi çerçevesinde her ulaşım yolunu kullanabilen nadir firmalardandır.

Ülkemizde demiryolu taşımacılığı gelişmediğinden bu ulaşım yolunu kullanmak oldukça zordur. Yine de bu listedeki en kaliteli hizmeti veren firmalardan birisidir.

Dünya Global Lojistik 20 yıllık deneyimiyle her zaman yüksek kalite standartlarına sahip olan bir taşımacılık hizmetinin adresi konumunda yer alıyor. Oldukça geniş bir yelpazeden oluşan hizmet alanlarıyla karşınıza çıkan Dünya Global Lojistik, her zaman yüzde yüz müşteri memnuniyetini de önemsiyor.

Ülkemizin En Çok Tercih Edilen Lojistik Ulaşım Yolları

Üç tarafı denizlerle çevrili ülkemizde en çok kullanılan lojistik ulaşım türü ürünlerin gönderileceği ülkelere göre değişiklik göstermektedir. Ülkemizin coğrafi konumu nedeniyle birçok ülkeye uçuş mesafesi 4-6 saat arasında değişmektedir. Bu ülkeler ticaret yapılan ülkelerdir. Toplamda 1,5 milyar nüfusa havayolu ile ticaret yapılabilmektedir.

İstanbul’daki lojistik firmaları listesi genellikle ithalat ve ihracatta bu ülkeleri tercih etmektedir. Çünkü karayolunda ki gümrük işlemleri teslim süresini uzatmaktadır. İstanbul’daki lojistik firmaları listesi içerisindeki firmaların hepsi gümrük işlemi yaptığından daha kolay olan denizyolu ve havayolunu tercih etmektedir.

Etiketler: istanbul’daki lojistik firmaların listesi

Çözümlerimizden Yararlanmak İçin

Bizimle İletişime Geçin

Teklif Al
Bizimle İletişime Geçin
Kargo Gönder
Bizimle İletişime Geçin

Haberler

Express Kargo

Express kargo teslimat süreleri ve güvenlik önlemleri, modern yaşamın getirdiği ihtiyaçlara cevap veriyor.

A Noktasından B Noktasına Hızlı Teslimat

Çözümlerimizden siz de faydalanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin.

İletişime Geç
Video
whatsapp