İstanbul Parsiyel Taşımacılık

İstanbul parsiyel taşımacılık son teknolojik araçlar ve kaliteli hizmet ile firmaların ürünlerini tam zamanında teslim eder.
İstanbul Parsiyel Taşımacılık

İstanbul Parsiyel Taşımacılık

İstanbul parsiyel taşımacılık üretici firmalar arasında oldukça fazla tercih edilen taşıma yöntemlerinden biridir. Uygun maliyetli ve hızlı bir yöntem olan parsiyel taşımacılık aynı yöne gidecek olan farklı firmalara ait olan ürünler bir arada taşınır.

Ürünlerin boyut ve ağırlığına göre farklı taşıma yolları tercih edilebilir. İstanbul parsiyel taşımacılık yapılırken şu yollar kullanılır:

  • Karayolu
  • Denizyolu
  • Demiryolu
  • Havayolu

En hızlı yöntem havayoludur ve çok küçük boyutlu ürünlerden çok büyük ürünlere kadar taşıma yapılabilir. İstanbul parsiyel taşımacılık kendi özel araçlarına sahip olan lojistik firmaları ile gerçekleşir. Öncelikler taşınacak ürüne göre en doğru yol belirlenir ve sonra ürünlerin ağırlığı ölçülmeye başlanır.

Parsiyel Eşya Taşımacılığı

Parsiyel taşımacılık kişisel amaçlarla da kullanılabilir. İstanbul parsiyel taşımacılık birden fazla ofisi aynı yöne taşıyabilir ya da eşya taşınması gerçekleştirebilir. Karayolu tercih edilecekse eşyaların adetine göre kamyon ya da tır tercih edilir. Şehir dışından gelinecekse müşterinin isteğine göre mola yerlerinde dinlenme imkanı sunulur.

Eşyalar direkt taşınmak istenmiyorsa öncelikle depoda bekletilebilir. İstanbul parsiyel taşımacılık tam zamanında en doğru rota belirlenerek taşınır. Araçların sahip olduğu kendi asansörleri sayesinde taşıma işlemleri daha hızlı ve kaliteli bir süreçte gerçekleştirilir.

Eşyalar taşınmadan önce lojistik firması tarafından sigorta yapılır. İstanbul parsiyel taşımacılık sırasında ürünleriniz güvende olur ve adrese teslimat yapılırken her adımdan haberdar edilirsiniz.

Parsiyel Taşıma Fiyatları

Parsiyel taşımacılık fiyatları seçeceğiniz yola, ürünlerinizin adetine ve ağırlıklarına göre farklılık gösterebilir. Öncelikle ürünleriniz belirlenir ve ağırlıkları ölçülür. İstanbul parsiyel taşımacılık fiyatları firmalara özel belirlenir ve teklif sunulur.

Teklifi kabul ederseniz taşıma işlemi başlar. İsterseniz deponuzdan isterseniz de direkt kapınızdan teslim alınır. İstanbul parsiyel taşımacılık sırasında her adımda bilgi sahibi olursunuz. Kusursuz iletişim ağı sayesinde teslim edildiği anda haberiniz olur.

Uygun taşıma fiyatları ile kaliteli hizmet almak için lojistik firmaları ile çalışmak sizin için daha avantajlıdır. Hem zamandan hem maliyetten kazanmış olursunuz.

Etiketler: istanbul parsiyel taşımacılıkparsiyel eşya taşımacılığıparsiyel taşıma fiyatları

Çözümlerimizden Yararlanmak İçin

Bizimle İletişime Geçin

Teklif Al
Bizimle İletişime Geçin
Kargo Gönder
Bizimle İletişime Geçin

Haberler

A Noktasından B Noktasına Hızlı Teslimat

Çözümlerimizden siz de faydalanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin.

İletişime Geç
Video
whatsapp