facebook

İtalya Parsiyel Taşımacılık

İtalya parsiyel taşımacılık kaliteli hizmet ve sorunsuz iletişim ağıyla ürünlerinizi tam zamanında adrese teslim eder.
İtalya Parsiyel Taşımacılık

İtalya Parsiyel Taşımacılık

İtalya parsiyel taşımacılık ülkemizin ekonomisine katkı sağlayan üretici firmalar, ticaret firmaları için avantajlı bir alım satım ilişkisidir. Parsiyel taşımacılığın avantajı hem maliyetinin uygun olması hem de sorunsuz teslimattır. Aynı yöne gidecek olan farklı firmalara ait ürünlerin aynı araçta taşınması demektir.

Örneğin bir firma ürünlerini denizyolu ile taşımak istediğinde konteyner aracılığıyla nakliye sağlanır. Tek bir firmanın ürünleri ile konteyner dolmazsa aynı noktaya ürün gönderimi gerçekleştiren diğer firmanın ürünleri konteynere yerleştirilmeye başlanır. İtalya parsiyel taşımacılık ürünleri taşınan firmaların ortak ödemesiyle gerçekleşir.

Taşımada kural son yüklenen ürünün ilk çıkarılmasıdır. Profesyonel lojistik firmaları malları yükleme, taşıma ve boşaltma aşamasını titizlikle planlar. İtalya parsiyel taşımacılık hangi yol seçilirse seçilsin kusursuz iletişim ağıyla sorunsuz gerçekleşir.

Parsiyel Taşımacılık Yapan Firmalar

Ülkemizde lojistik ve nakliye sektöründe pek çok firma vardır fakat önemli olan ürünlerinizin kaliteli taşınmasıdır. İtalya parsiyel taşımacılık gelişen teknoloji sayesinde birkaç seçenek arasından gerçekleştirilebilir. Bu seçenekler şunlardır:

  • Karayolu taşımacılık
  • Havayolu taşımacılık
  • Denizyolu taşımacılık

Havayolu en hızlı ve en pahalı taşıma yöntemidir. Özel kargo uçaklarıyla gerçekleştirilir. İtalya parsiyel taşımacılık denizyolu ya da karayolu ile de yapılabilir. Son teknolojik araçlarla hangi yolu seçerseniz seçin teslimatınız tam vaktinde adresine ulaşır. İtalya parsiyel taşımacılık yalnızca nakliye işlemi değildir. Araca yüklenmesinden, depolanmasına ve teslim edilme sürecinden geri dönüşüm sürecine takibi yapılır.

Parsiyel Taşımacılık Fiyatları

Her firmanın kendine özgü bir fiyat belirleme yöntemi vardır. Uluslararası nakliye işlemlerinde gümrük anlaşmaları olması gerekir. Yoksa yabancı ülke kargolarının fiyatları ülkemizdekinden daha yüksektir. İtalya parsiyel taşımacılık fiyatları taşınacak ürüne ve seçtiğiniz yola göre değişim gösterir.

Öncelikle hangi ürünü taşıyacağınız ve ürün için en doğru yol belirlenir. Sonra ürünler m3 hesabı üzerinden ölçülür ve ağırlıkları belirlenir. İtalya parsiyel taşımacılık ürün ağırlıklarına göre de farklılık gösterir.

Çok büyük boyutlu ürünler de çok küçük boyutlu ürünler de taşınabilir. Ürün sayısı önemli değildir.

Etiketler: italya parsiyel taşımacılıkparsiyel taşımacılık yapan firmalarparsiyel taşımacılık fiyatları

Çözümlerimizden Yararlanmak İçin

Bizimle İletişime Geçin

Teklif Al
Bizimle İletişime Geçin
Kargo Gönder
Bizimle İletişime Geçin

Haberler

İrlanda Kargo

Avantajlı fiyatları ile İrlanda kargo seçenekleri firmamız tarafından profesyonel bir şekilde gerçekleşmektedir.

A Noktasından B Noktasına Hızlı Teslimat

Çözümlerimizden siz de faydalanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin.

İletişime Geç
Video
whatsapp