facebook

Karayolu Taşımacılığı Hizmeti

Karayolu taşımacılığı hizmeti ile çabuk bozulabilen gıdalar, büyük ve ağır ürünler, tehlikeli ürünler taşınabilmektedir.
Karayolu Taşımacılığı Hizmeti

Karayolu Taşımacılığı Hizmeti

Dünya çapında düşünüldüğünde en yaygın ve genellikle tercih edilen karayolu taşımacılığı hizmetleri, taşıma hizmeti alanlara yaptıkları özel çalışmalarla ve profesyonel hizmet anlayışı ile dikkat çekmektedir. Ülke içinde ve uluslararası karayolu taşımacılığı ile büyük bir tedarikçi portföyüne sahip firmalar, birden fazla yükün değişik taşıma koşulları ile ürün üzerinde işlem yapılmadan taşınması, yükün tek konşimentoda ulaştırılması ve proje çalışmaları ile en iyi hizmeti sunmaya çalışır.

Karayolu Taşımacılığı Hizmeti Aşamaları

Belli bir adrese ulaştırılmak istenen yükün öncelikle taşıma kaydı yapılır. Taşıma kaydı yapıldıktan sonra tedarikçi hakkında bilgi alınır, hangi araçla transfer edileceği belirlenir ve teslimat belirtilen tarihte tamamlanır. Karayolu taşımacılığı hizmeti ile çabuk bozulabilen gıdalar, büyük ve ağır ürünler, tehlikeli ürünler taşınabilmektedir. Tehlikeli yüklerin taşınması ve hangi rotanın izleneceği izne tabidir. Firmalar yüklerin niteliklerini her zaman göz önünde bulundurur.

Karayolu Taşımacılık Hizmetleri ve Kullanılan Araçlar

Öncelikle ürünlerin araçlara yüklenmesi için, transpaletler kullanılır. Bunlar ürünlerin depoya yüklemesinde yardımcı ekipmanlardır. Rampalar ürün yükleme ve boşaltma işlemi için kolaylaştırıcı ekipmanlardır. Fortlift depo içinde düzenleme yapan araçlardır. Konveyör koli, çuval ve paketleri yükleyip, boşaltmak için kullanılır. Vinçler büyük ürün paketlerini yükleme ve boşaltma için kullanılır.

Küçük, orta, büyük boy dağıtım kamyonları, kapalı kasa treyler(30 ton yük taşıyabilir), tenteli trey ve mega tenteli treyler, roadtrey (13bin ton yük taşır), vinçler karayolu taşımacılık hizmetleri için kullanılan araçlardır. Taşıma işlemlerinde ulusal ve uluslararası kanunlara dayalı teminatlı taşımacılık hizmeti verilir. Taşımacılık hizmetlerinde verilen proje taşımacılığında ise, markalama, borulama, paketleme, mekanik söküm hizmetleri verilir.

Ağır tonajlı yüklerin ağır kaldırma, montaj, depolama, liman operasyonları gibi tüm lojistik operasyonlar gerçekleştirilmektedir. Sıvılaştırılmış endüstriyel gaz ve atık yağların taşıması da yapılmaktadır. Yurtiçinde hammadde, yarı mamul, mamullerin parsiyel taşımacılığı yapılır. Geniş araç filosu ve profesyonel personel ile yurtiçi taşımacılık hizmeti yerine getirilir. Bunların dışında kombine taşıma, damperli araç taşıma, liman kuru yük taşıma, hizmetleri yapılır. Bu hizmetler esnasında çift şoför bulunur ve alternatif güzergahlar kullanılır. Karayolu taşımacılığı kurumsal firmalarla gerçekleştirilir.

Etiketler: karayolu taşımacılığı hizmetikarayolu taşımacılığı hizmetlerkarayolu taşımacılığı hizmeti aşamalarıkarayolu taşımacılık hizmetleri ve kullanılan araçlar

Çözümlerimizden Yararlanmak İçin

Bizimle İletişime Geçin

Teklif Al
Bizimle İletişime Geçin
Kargo Gönder
Bizimle İletişime Geçin

Haberler

Almanya Nakliye

Almanya nakliye fiyatları sizin için en uygun taşımacılık yöntemi ve uygun seçenekler ile yararlanabileceğiniz bir hizmettir.

Uçak Kargo

Uçak kargo özel ya da genel kargo gönderimleriniz için en hızlı ve en güvenli taşımacılık yöntemlerinin başında gelir.

İspanya Kargo

İspanya kargo gönderileriniz için karayolu, denizyolu ya da havayolu taşımacılık seçeneklerinden birini seçebilirsiniz.

İspanya Nakliye

İspanya nakliye işlemleri başladığında lojistik firması her konuyla sizin için ilgilenir ve gönderi tam zamanında teslim edilir.

Hollanda Nakliye

Hollanda nakliye taşımacılığı eşyalarınızı doğru paketleme yöntemiyle güven altına alır ve yeni adrese tam zamanında varılır.

Avusturya Kargo

Avusturya kargo gönderimleri için uygun fiyat ve kaliteli hizmet ile gönderileriniz tam zamanında adresine ulaştırılır.

A Noktasından B Noktasına Hızlı Teslimat

Çözümlerimizden sizde faydalanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin.

İletişime Geç
Video