Karayolu Taşımacılığı Maliyetleri

Ağırlık, hacim, tehlike arz edip etmemesi ve taşınacak mesafe karayolu taşımacılığı maliyetleri belirlenmesinde büyük rol oynar.
Karayolu Taşımacılığı Maliyetleri

Karayolu Taşımacılığı Maliyetleri

Karayolu taşımacılığı maliyetleri taşınan yüke ve teslim edileceği bölgeye göre değişiklik gösterir. Ürünün işletmeye girişi, ürünün çıkışı ve teslim edilişi süresini kapsayan taşımacılık hizmeti, tehlikeli ürünlerin taşınması ve tehlike arz etmeyen ürünleri taşınması olarak iki ayrı başlık altında incelenebilir.

Karayolu taşımacılığı maliyetleri ürünün tehlike arz edip etmemesine bağlı olarak da değişiklik gösterir. Bu maliyet hesaplaması, müşteri ile yapılan ilk görüşmenin ardından şekillenmeye başlar. Ürünün cinsine göre ortaya çıkan maliyet, müşterinin bilgisine sunulur ve onay istenir. Müşterinin gerekli incelemeleri yapmasının ardından onay verilir.

Firmamız karayolu taşımacılığı maliyetleri kapsamında en uygun fiyat politikasına sahiptir. En düşük maliyet ile en kaliteli hizmeti vermeyi kendisine misyon edinmiştir.

Taşıma Maliyetleri Nelerdir

Karayolu taşımacılığı maliyetleri ürünün tehlikeli olup olmaması ile bağlantılı olduğu gibi, ürünün hacmi ve ağırlığı ile de bağlantılıdır. Ürünün ölçülerinin ve ağırlığının önemi büyüktür.

Bu kapsamda karayolu taşımacılığı maliyetleri belirlenmesinde öne çıkan kalemler şu şekilde sıralanabilir;

  • Ürün Ağırlığı,
  • Ürün Hacmi,
  • Ürünün Tehlikeli Olması veya Olmaması,
  • Ürünün Taşınacağı Mesafe,

Ürünün tehlikeli bir içeriğinin olması durumu, özel bir taşıma belgesini gerektirir.

Özellikle yanıcı özelliğe sahip olan ürünlerin taşınması için ADR belgesine sahip olunması gerekir. ADR belgesi herkes tarafından taşınamaz. Yanıcı özelliğe sahip tehlikeli ürünlerin taşınması için sahip olunması gereken ADR belgesi, sadece gerekli yeterliliğe sahip olan şoförler tarafından sahip olunabilir.

Karayolu Lojistik Fiyatları

Karayolu taşımacılığı maliyetleri ağırlık, hacim, tehlikeli madde ve mesafe açısından değişiklik gösterse de, karayolu taşımacılığı diğer taşımacılık yöntemlerine göre en uygun maliyetleri taşıma hizmetidir.

Karayolu taşımacılığı maliyetleri firmamız tarafından minimum düzeyde tutulmaya özen gösterilir. Firmamız, müşterilerine her alanda uygun maliyet ve üstün hizmet sunmayı kendine hedef yapmıştır.

Sizler de firmamız G Lojistik aracılığı ile hem kaliteli, hem de en uygun karayolu taşımacılığı maliyetleri ile hizmet almak isterseniz, internet sitemiz üzerinden iletişim kategorisi altında bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Etiketler: karayolu taşımacılığı maliyetleritaşıma maliyetleri nelerdirkarayolu lojistik fiyatları

Çözümlerimizden Yararlanmak İçin

Bizimle İletişime Geçin

Teklif Al
Bizimle İletişime Geçin
Kargo Gönder
Bizimle İletişime Geçin

Haberler

Express Kargo

Express kargo teslimat süreleri ve güvenlik önlemleri, modern yaşamın getirdiği ihtiyaçlara cevap veriyor.

A Noktasından B Noktasına Hızlı Teslimat

Çözümlerimizden siz de faydalanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin.

İletişime Geç
Video
whatsapp