Lojistik Ne Demek?

Lojistik ne demek konusu üreticilerin ürünlerini hedef kitlesine güvenli ve hızlı bir şekilde ulaştırmasını sağlar.
Lojistik Ne Demek?

Lojistik Ne Demek?

Lojistik ne demek konusu üretici firmaların yurt içinde ve yurt dışında ürünlerini tüketiciyi güvenli ve hızlı bir şekilde ulaştırmasıyla ilgilidir. Ülkemiz ihracatı yüksek bir ülkedir ve birçok ürün yurt dışına satış amaçlı gönderilir.

Firmalar ürünlerini tüketiciye ulaştırmak için farklı taşımacılık yöntemlerini kullanırlar:

  • Havayolu taşımacılığı
  • Denizyolu taşımacılığı
  • Karayolu taşımacılığı
  • Demiryolu taşımacılığı

Profesyonel lojistik hizmeti aldığınızda yalnızca ürünlerin taşınmasını kapsamaz. Paketleme, depolama, nakliye, adresten adrese teslim gibi birçok hizmet alırsınız.

Taşıma aşamasında ürünleriniz yurt dışına gidiyorsa sigortalanır. Yurt içinde müşterinin isteğine göre sigorta yapılabilir. Size verilen gönderi takip numarası ile ürünleri her zaman internet üzerinden takip edebilir ve denetleyebilirsiniz.

Lojistik Çalışma Alanları

Lojistik hizmeti aldığınızda her türlü ürünü en uzak ülkelere kadar güvenli bir şekilde taşıtabilirsiniz. Burada önemli olan ürünlerinizin hangi taşımacılık için daha uygun olduğudur. Lojistik ne demek konusunda ürünleriniz için en uygun taşıma yöntemi size sunulur.

Eğer acil bir gönderim durumu yoksa denizyolu veya karayolunu tercih edebilirsiniz. Gönderim acilse havayolu taşımacılığı doğru seçenektir. Gelişmiş havayolu taşımacılığı sayesinde ürünler başka ülkelere günü birlik olarak teslim edilir.

Her taşıma yöntemi son derece güvenlidir ve en avantajlı kısım ürünlerin adresinizden alınmasıdır. Dilerseniz ürünleriniz paketlenir ve yine tüketicinin adresine teslim edilir. Teslimat tarihi verdiğinizde tam zamanında ürünler tüketiciye teslim edilmiş olur.

Lojistik Çalışma Saatleri

Lojistik firması gelişmiş teknolojik araçlar ile profesyonel hizmet sunar. Ürünlerinizi yurt dışına taşıyacağınız zaman konşimento başta olmak üzere temin etmeniz gereken belgeler vardır.

Gümrük anlaşmaları sayesinde gümrükten geçmek lojistik firması sayesinde sıkıntısız olur. Gümrükte kalma veya bekleme gibi durumlar yaşanmaz. Havayolu veya denizyolunu tercih ettiyseniz lojistik firması karayolu ile adresinize gelerek ürünlerinizi teslim alır.

Teslimat bölgesine gidildiğinde yine gemiden veya uçaktan indirilen ürünler karayolu ile alıcının adresine iletilir. Dilerseniz teslimattan önce depolama hizmetinden yararlanabilirsiniz. Firmaya ait depoda ürünleriniz yüzde yüz güvende olur.

Etiketler: lojistik ne demek

Çözümlerimizden Yararlanmak İçin

Bizimle İletişime Geçin

Teklif Al
Bizimle İletişime Geçin
Kargo Gönder
Bizimle İletişime Geçin

Haberler

Express Kargo

Express kargo teslimat süreleri ve güvenlik önlemleri, modern yaşamın getirdiği ihtiyaçlara cevap veriyor.

A Noktasından B Noktasına Hızlı Teslimat

Çözümlerimizden siz de faydalanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin.

İletişime Geç
Video
whatsapp