Mersin Proje Taşımacılığı

Mersin proje taşımacılığı son teknolojik araçlar ve en güvenli yol güzergahları ile binlerce farklı firmaya en iyi hizmeti verir.
Mersin Proje Taşımacılığı

Mersin Proje Taşımacılığı

Mersin proje taşımacılığı gelişmiş araçlar ve taşıma yöntemleriyle hem yurt içi hem de yurt dışına özel sevkiyatları kusursuz bir şekilde gerçekleştirilir. Karayolu, denizyolu ya da demiryolu ile proje taşımacılığı yapılabilir.

Standart ölçülerin dışında bir ağırlığa, boyuta ya da hacme sahip olan ürünlerin belirli bir bölgeye taşınması işlemine proje taşımacılığı denir. Daha çok karayolu taşımacılığı kullanılır. Karayolu proje taşımacılığında dikkat edilmesi gereken hususlar şunlardır:

  • Araç seçimi
  • Yol güzergahı
  • Ürünlerin taşınacağı yol üzerindeki köprü, üst geçit, alt geçit, tünel, otoyol, yolların şerit sayısı gibi faktörlerin dikkatle incelenmesi.
  • Yol boyunca üst geçitten geçilecekse üst geçidin kaldıracağı ağırlık oranının belirlenmesi
  • Trafik yoğunluğu

Proje Taşımacılığında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Proje taşımacılığında taşınan ürünlerin yedeği olmaz ve özeldirler. Bu sebeple taşıma rotasyonu en iyi şekilde planlanmalı ve ürünler hasarsız bir şekilde gidecekleri adrese teslim edilmelidir. Mersin proje taşımacılığı sırasında ürünler lojistik firması tarafından sigortalanır ve firma ile bir tazminat sözleşmesi yapılır.

Taşınan özel ürünlere yol boyunca herhangi bir zarar gelirse büyük maddi hasara neden olacağından güvenilir bir lojistik firması ile çalışmak önemlidir. Karayolu ile taşınacaksa araç seçimi dikkatle yapılmalıdır. Maliyeti düşürmek için 8x4 ölçülerinde bir araçla taşınması gereken ürünler 4x4 bir araçla taşınırsa yol boyunca ürünler tehlikede olur. Daha büyük masraflar olmaması için araçlar doğru şekilde seçilmelidir.

Proje Taşımacılığı Avantajları

Proje taşımacılığı sırasında çalışacak olan personel özel olarak eğitilmiş uzman kişilerden oluşur. İş güvenliği konusunda da eğitimli olan elemanlar yol boyunca güvenliği sağlarlar. Araç şoförü de özel olarak eğitim almış olur.

Yol boyunca bir öncü araç önde durarak rotadan şaşılmamasını sağlar. Proje taşımacılığı için gerekli olan tüm belgeler eksiksiz olur. Ürünlerin montajı ve demontajı ekip tarafından gerçekleştirilir.

Ürünler müşterinin talep ettiği adrese talep ettiği tarih ve saatte ulaştırılır. İsteğe göre adrese teslimden önce ürünler depoda saklanabilir.

Etiketler: mersin proje taşımacılığıproje taşımacılığında dikkat edilmesi gerekenlerproje taşımacılığı avantajları

Çözümlerimizden Yararlanmak İçin

Bizimle İletişime Geçin

Teklif Al
Bizimle İletişime Geçin
Kargo Gönder
Bizimle İletişime Geçin

Haberler

Express Kargo

Express kargo teslimat süreleri ve güvenlik önlemleri, modern yaşamın getirdiği ihtiyaçlara cevap veriyor.

A Noktasından B Noktasına Hızlı Teslimat

Çözümlerimizden siz de faydalanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin.

İletişime Geç
Video
whatsapp