Özel Proje Taşımacılığı

Özel proje taşımacılığı ile ilgili ayrıntılı görüşme sağlamak isteyenler, firmamı G lojistik ile hemen iletişime geçebilir.
Özel Proje Taşımacılığı

Özel Proje Taşımacılığı

Özel proje taşımacılığı hizmetinde firmamız G Lojistik, en uygun zaman ve uygun maliyetlerle ulaştırma hizmeti sağlıyor. Gabari dışı olarak sınıflandırılan hacimli ve ağır yükler, şeffaf fiyat politikası ile istenilen noktalara ulaştırılır.

Özel proje taşımacılığı oldukça önemli bir yere sahip olan bir hizmettir. Bu hizmette doğru zamanda ulaştırma ve doğru yöntemler ile taşıma sahip olunan deneyime bağlıdır. Bu kapsamda firmamız G Lojistik gereken tüm deneyimlere sahip olmak ile birlikte, alanında uzman personeli ile de profesyonel lojistik hizmetleri sağlamaktadır.

Özel proje taşımacılığı hizmeti kapsamında, her projeye uygun özel taşıma planları oluşturulur ve taşınılan yük istenilen tarihte ve zamanda, ilgili bölgeye sorunsuz ulaştırılır.

Proje Lojistiği

Proje lojistiği, yani proje taşımacılığı belirli bir projenin ihtiyacı olan önemli yüklerin taşınmasıdır. Projenin önemli yüklerinin taşınmasını kapsayan özel proje taşımacılığı zaman yönetimi konusunda büyük öneme sahiptir.

Doğru zamanda teslim edilmeyen yükler, projenin aksamasına ve maliyet kaybına neden olacaktır. Bu sebeple doğru zaman planlaması ve ideal teslimat son derece önemlidir. Firmamız özel proje taşımacılığı hizmetini son derece profesyonel ve sorunsuz yerine getirmektedir.

Özel proje taşımacılığı kapmasında sağladığımız hizmetlerin bazıları şu şekildedir;

  • Depolama ve aktarma,
  • Heavy ve multimodal kargo,
  • Vinç kiralama,
  • Malzeme sabitleme hizmeti,
  • Projeye özel sigorta,
  • Tüm gümrük süreçlerinin takibi ve yönetimi,
  • Konteyner iç nakliye,
  • Lokal ve uluslararası hizmet,

Proje taşımacılığı ile ilgili ayrıntılı bilgiye sahip olmak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Proje Taşımacılığı Örnekleri

Özel proje taşımacılığı alanında hizmet veren firmamız G lojistik; hazırlık, analiz, tasarım, planlama ve uygulama yöntemlerini izleyerek profesyonel bir hizmet sağlar.

Özel proje taşımacılığı kapsamında; doğalgaz santrali, termik santral, baraj, hidroelektrik santrali, mobil santral, rafineri, petrokimya, boru hattı ve raylı sistem projeleri gibi tesislere profesyonel taşıma hizmetleri sağlanır.

Özel proje taşımacılığı hazırlık, analiz, tasarım, planlama ve uygulama süreçlerinde deneyim, dikkat ve her ayrıntıya hakim olan firmamız, ideal zaman yönetimi ile sorunsuz bir teslimat gerçekleştirir.

Etiketler: özel proje taşımacılığıproje lojistiğiproje taşımacılığı örnekleri

Çözümlerimizden Yararlanmak İçin

Bizimle İletişime Geçin

Teklif Al
Bizimle İletişime Geçin
Kargo Gönder
Bizimle İletişime Geçin

Haberler

Express Kargo

Express kargo teslimat süreleri ve güvenlik önlemleri, modern yaşamın getirdiği ihtiyaçlara cevap veriyor.

A Noktasından B Noktasına Hızlı Teslimat

Çözümlerimizden siz de faydalanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin.

İletişime Geç
Video
whatsapp