Parsiyel Eşya Taşımacılığı

Parsiyel eşya taşımacılığı hizmeti almadan önce detaylı bir araştırma yapmalısınız.
Parsiyel Eşya Taşımacılığı

Parsiyel Eşya Taşımacılığı

Günümüzde hem uluslararası hem şehirlerarası parsiyel eşya taşımacılığı yapılmaktadır. Parsiyel, parça eşya anlamına gelir. Genellikle nakliyat hizmetlerinde bir araçta bir müşterinin eşyaları taşınmaktadır. Fakat bu nakliyat şeklinde birçok müşterininki birlikte gerçekleştirilir. Tabii herkesin belirli ve eşit sayıda eşya hakkı vardır. Çoğu nakliyat hizmetinde sigorta yapılması zorunludur. Ancak parsiyel eşya taşımacılığı için bu zorunlu değildir. Eğer müşteriler isterlerse yapılmaktadır.

Birden çok kişinin eşyalar birlikte taşındığı için parsiyel eşya taşımacılığı hizmetinde eşyalar karışıyor mu sorusu akla ilk gelir. Bu taşımaların gerçekleştirildiği araçlarda bölmeler yer alır. Bölmeler sayesinde herkesin eşyasının yeri ayrıdır. Dolayısıyla eşyaların karışması mümkün değildir. Nakliyatların çoğunda olduğu gibi parsiyel eşya taşımacılığı da sıklıkla kara yolu ile gerçekleştirilmektedir.

Parsiyel Eşya Taşımacılığının Avantajları

Parsiyel eşya taşımacılığının beraberinde önemli avantajlar getirdiği bilinmektedir. Bundan dolayıdır ki son zamanlarda parsiyel eşya taşımacılığına olan ilgi günden güne artış göstermektedir. Aşağıda parsiyel eşya taşımacılığı ile ilgili avantajlar madde madde belirtilmiştir:

  • En ucuz nakliyat hizmetidir.
  • Taşınacak eşya sayısı az ise rahatlıkla tercih edilebilir.
  • Kısa sürede gerçekleştirilir.
  • Eşyalar doğru bir şekilde taşınır. Bu yüzden zarar görmez.
  • Nakliyat öncesi eşyalar hasar görmeyecek şekilde paketleme işlemi yapılır.

Kullanılacak parsiyel eşya taşımacılığı araç çeşitleri boyutlarına göre farklılık gösterir. Küçük, orta ve büyük boy araçlar mevcuttur. Müşterilerin eşya sayısına göre hangisi olacağına karar verilir. Böylece avantajlı bir şekilde eşya taşımacılığı hizmetinin sunulması da mümkün hale gelir.

Parsiyel Eşya Taşıma Ücretleri

Bazı unsurlara göre parsiyel eşya taşımacılığı ücretleri değişmektedir. Taşınacak eşyaların sayısı, ağırlığı ve hacmi bu unsurlardandır. Ayrıca gidilecek mesafenin de hizmet ücretinde büyük etkisi vardır. Nakliyat firması seçerken sadece fiyatı dikkate almak doğru olmaz.

Uygun fiyat kadar eşyalarınız düzgün ve hasarsız taşınması da oldukça önemlidir. Bu yüzden parsiyel eşya taşımacılığı firması seçimini yapmadan önce ayrıntılı bir araştırma yapmanız faydalı olacaktır. Firmamız parsiyel eşya taşımacılığı hizmetini uluslararası kalite standartlarında sunmak konusunda hassas olan bir çalışma çizgisine sahip bir firma olarka karşımıza çıkmaktadır.

Etiketler: parsiyel eşya taşımacılığı

Çözümlerimizden Yararlanmak İçin

Bizimle İletişime Geçin

Teklif Al
Bizimle İletişime Geçin
Kargo Gönder
Bizimle İletişime Geçin

Haberler

Express Kargo

Express kargo teslimat süreleri ve güvenlik önlemleri, modern yaşamın getirdiği ihtiyaçlara cevap veriyor.

A Noktasından B Noktasına Hızlı Teslimat

Çözümlerimizden siz de faydalanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin.

İletişime Geç
Video
whatsapp