Parsiyel Taşıma

Parsiyel taşıma kaliteli ulaşım ve tam zamanında adrese teslim ile yurt dışı sevkiyatlarınız için en güvenli yollardan biridir.
Parsiyel Taşıma

Parsiyel Taşıma

Parsiyel taşıma nakliye sektöründe verilen hizmetlerden biridir. Parça parça taşıma anlamına gelir. Farklı firmaların ürünleri eğer aynı yöne doğru gidecekse tek bir araç ile ortak götürülür. Böylece hem zamandan hem de paradan tasarruf edilmiş olur.

Aynı yöne gidecek olan ürünler aracı tamamen doldurmasa bile tam saatinde teslimat için yola çıkılır. Parsiyel taşıma ürünlerin ağırlık ve boyutlarına göre kamyon, tır ya da kamyonetlerde yapılır. Lojistik firmaların sahip olduğu özel araçlar sayesinde güven içerisinde gideceği adrese ulaşım sağlar.

Eğer farklı firmaların ürünleri aynı araçta gidecekse öncelikle ürünlerin hacmi ve ağırlığı hesaplanır. Parsiyel taşıma yapılmadan önce ürünler metreküp ve ağırlık üzerinden ölçülür. Bu hesaplama şu şekilde yapılır:

  • En x Boy x Yükseklik x Adet

1 metreküp 333 kilograma, 1 ton da 3 metreküpe denk gelir. Taşımacılıkta fiyatlar da bu sonuçlara göre belli olur.

Parsiyel Taşıma Fiyatları

Her firmanın kendine özgü bir fiyat politikası vardır. Parsiyel taşıma aşamasında önemli olan kaliteli hizmet verilmesidir. Yurt içi ya da yurt dışı yolculuklarında taşınacak ürünün güvenliğinin sağlanması ve tam vaktinde teslim edilmesi gerekir.

Yurt dışı taşımacılığı daha uzun zaman alır ve daha net önlemler ister. Gümrük acenteleri ile anlaşma sayesinde uygun fiyatlara parsiyel taşıma seçeneklerini deneyebilirsiniz. Sağlam bir iletişim ağı sayesinde yolculuğun her anından haberiniz olur.

Parsiyel Taşımacılık Yapan Firmalar

Lojistik sektörü ülkemizde oldukça gelişmiştir. Yılların tecrübesi ile G Lojistik kendi özel araçları ve profesyonel ekibi ile ülkemizi yurt dışında da başarıyla temsil eder. Parsiyel taşıma yapılmadan önce ürünler depoya konulur ve oradan taşınır. Ya da isteğe göre direkt kapıdan teslim alınabilir.

Yurt dışı taşımacılığında gidilecek olan yere varıldığında müşteri haberdar edilir ve geri dönüşüm aşamasına kadar beklenir. Parsiyel taşıma sırasında taşınan ürünler sigorta yapılır. Böylece ürünlerin güvenliği garantilenmiş olur. Taşıma yoluna göre küçük boyutlu ürünler de çok büyük boyutlu ürünler de taşınabilir.

Etiketler: parsiyel taşımaparsiyel taşıma fiyatlarıparsiyel taşımacılık yapan firmalar

Çözümlerimizden Yararlanmak İçin

Bizimle İletişime Geçin

Teklif Al
Bizimle İletişime Geçin
Kargo Gönder
Bizimle İletişime Geçin

Haberler

Express Kargo

Express kargo teslimat süreleri ve güvenlik önlemleri, modern yaşamın getirdiği ihtiyaçlara cevap veriyor.

A Noktasından B Noktasına Hızlı Teslimat

Çözümlerimizden siz de faydalanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin.

İletişime Geç
Video
whatsapp