Parsiyel Taşımacılık Almanya

Parsiyel taşımacılık Almanya ve dünyanın tüm bölgeleri için sayfamızdan bize ulaşabilir ve avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Parsiyel Taşımacılık Almanya

Parsiyel Taşımacılık Almanya

Parsiyel taşımacılık Almanya ile ülkemiz arasında üretici firmaların ürün ithalat ve ihracatı için en çok tercih ettiği taşımacılık türlerinden biridir. Yurt dışına aynı bölgeye ürün gönderecek olan firmalar bir araya getirilerek ortak konteyner içerisinde ürünleri taşınır.

Bu durum firmaların onayı alındıktan sonra yapılır ve ortak konteyner kullanıldığı için toplam maliyet firmalar arasında bölüştürülür. Ekonomik oluşundan başka parsiyel taşımacılığın diğer avantajları şöyledir:

  • Farklı firmaların ürünleri bir arada taşındığı için teslimatlar daha hızlı gerçekleşir.
  • Ürünleri yerleştirirken araç içerisinde boşluk kalırsa bu durum fiyata eklenmez.
  • Kaliteli ve güvenli bir teslimat gerçekleştirilir.
  • Teslim tarihleri müşterinin isteğine göre düzenlenir.
  • Yurt içi ve yurt dışında her bölgeye ulaşım mümkündür.

Parsiyel Deniz Taşımacılığı

Parsiyel konteyner taşımacılığı en fazla denizyolu teslimatlarında tercih edilir. Konteynerlerin yapı itibariyle geniş ve koruyucu olması bu tercihin sebeplerindendir. Ülkemiz limanları ile oldukça gelişmiş bir ülke olduğu için dünyanın dört bir yanına taşımacılık gerçekleştirilebilir. Parsiyel taşımacılık Almanya için teslimat oluşturmak istiyorsanız öncelikle siteye giriş yaparak form doldurmanız gerekir.

Nasıl bir ürün taşınacağı, ürünün adeti ve boyutları gibi bilgileri girdikten sonra sizin için en uygun yol güzergahı belirlenir. Paketleme işlemi dilerseniz lojistik firması tarafından yapılır. Direkt adrese teslim olmasını istiyorsanız tam olarak gün ve saat belirtebilirsiniz. Büyük boyutlu ürünlerden evrak gönderimlerinize kadar her türlü ürün güvenle taşınır.

Parsiyel Nakliye Hesaplama

Yurt içinde bir yerden bir yere ürün götürme ya da taşınma işlemleriniz için de parsiyel taşımacılığı kullanabilirsiniz. Yurt dışında dilediğiniz her bölgeye karayolu ile ulaşım sağlanır.

Yurt dışına karayolu kullanılarak çıkılacağı zaman lojistik firmasının kendisine ait son teknolojik tırlar kullanılır. Kendinden asansörlü ve sağlam tırlar sayesinde ürünler yüklenirken ve boşaltılırken tam korunmuş olur.

Bir tıra yerleştirilen firma ürünleri sonrası boşluk kaldığında diğer firmanın ürünleri yerleştirilmeye başlanır. Firmaların aynı yöne doğru gidecek olan ürünleri zaman çizelgesine uyularak teslim edilir.

Diğer tüm detaylar için -> https://www.glojistik.com/hizmet-detay/parsiyel-tasimacilik/20

Etiketler: parsiyel taşımacılık almanyaparsiyel deniz taşımacılığıparsiyel nakliye hesaplama

Çözümlerimizden Yararlanmak İçin

Bizimle İletişime Geçin

Teklif Al
Bizimle İletişime Geçin
Kargo Gönder
Bizimle İletişime Geçin

Haberler

Express Kargo

Express kargo teslimat süreleri ve güvenlik önlemleri, modern yaşamın getirdiği ihtiyaçlara cevap veriyor.

A Noktasından B Noktasına Hızlı Teslimat

Çözümlerimizden siz de faydalanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin.

İletişime Geç
Video
whatsapp