facebook

Parsiyel Taşımacılık Fiyatları

Taşınan yük az olduğundan parsiyel taşımacılık fiyatları toplu taşımaya göre daha uygundur. Parsiyel taşımacılıkta fiyat hesabı değişkenlik gösterebilir.
Parsiyel Taşımacılık Fiyatları

Parsiyel Taşımacılık Fiyatları

Günümüzde artan nüfusla beraber taşımacılık sektörü de gelişmiştir. Taşımacılık sektörünün gelişmesiyle beraber taşımacılık firmaları birçok yeni alternatif bulmaya başlamıştır. Bu yeni gelişen alternatiflerle firmalar daha çok para kazanıp hem de müşteriyi mutlu etmeyi hedeflemektedir. Parsiyel taşıma da bu taşımacılık alternatiflerinden biridir. Parsiyel taşımacılık parça yük yani az eşyaların taşındığı taşımacılık türüdür. Çok eşyası olmayan veya sık taşınan kişiler için üretilen yeni nesil bir taşımacılık alternatifidir. Taşınan yük az olduğundan parsiyel taşımacılık fiyatları toplu taşımaya göre daha uygundur. Parsiyel taşımacılıkta fiyat hesabı değişkenlik gösterebilir. Bazı firmalar ağırlığa göre fiyat verir. Bazı firmalarda eşya sayısına göre verir. Bu yüzden bu konuda kesin bir bilgi vermek zordur.

Parsiyel Taşımacılığın Avantajları Nelerdir?

Parsiyel taşımacılık birçok avantaja sahiptir. Bunlardan en önemlisi ücrettir. Parsiyel taşımacılık fiyatları büyük bir taşımaya oranla daha uygundur. Çünkü taşınan mal azdır. Eğer bu malı normal bir taşıma türü ile yapmak isterseniz eşyanızın küçüklüğü size bir fayda sağlamaz. Çünkü firmalar araç maliyetini karşılayamadığından büyük bir taşımayla aynı fiyatı almaktadır. Ancak parsiyel taşımada bu durum söz konusu değildir. Bu yüzden daha uygundur. Bir diğer avantajı ise taşıma işlemlerinin hızıdır. Eşyanın küçük olması bu hıza dahildir ama bunun yanında yoldaki kantar kontrollerinin olmamasının da payı vardır. Çünkü parsiyel taşımacılıkta herhangi bir kontrolle zaman kaybedilmez. Bu yüzden taşıma işleminiz hızlı bir şekilde hallolur.

Parsiyel Taşımacılığın Dezavantajları Nelerdir?

Parsiyel taşımacılığının çok fazla dezavantajı yoktur. Hatta sadece bir tanedir. O da taşınan malların hepsinin farklım kişiye ait olmasıdır. Taşınan mallar farklı kişilerin olduğundan mallar birbirine kolayca karışabilir. Bu da eşyanıza istediğiniz zaman da ulaşmanıza engel olabilir. Bunun yanında eşyalarınıza diğer taşınan eşyalardan binen kuvvelerle zarar gelebilir. Bu çok küçük bir ihtimaldir. Bunları yaşamak istemezseniz taşımanızı biraz daha fazla para vererek klasik yöntemlerle yapabilirsiniz. Ancak bu yöntemler parsiyel taşımacılık fiyatlarına göre pahalı olacaktır. Bunu bilerek doğru seçimi yapmalısınız. Ve size uygun olup olmadığına karar vermeniz gerekmektedir.

Etiketler: parsiyel taşımacılık fiyatlarıparsiyel taşımacılıkparsiyel taşımacılık avantajlarıparsiyel taşımacılık dezavantajları

Çözümlerimizden Yararlanmak İçin

Bizimle İletişime Geçin

Teklif Al
Bizimle İletişime Geçin
Kargo Gönder
Bizimle İletişime Geçin

Haberler

Almanya Nakliye

Almanya nakliye fiyatları sizin için en uygun taşımacılık yöntemi ve uygun seçenekler ile yararlanabileceğiniz bir hizmettir.

Uçak Kargo

Uçak kargo özel ya da genel kargo gönderimleriniz için en hızlı ve en güvenli taşımacılık yöntemlerinin başında gelir.

İspanya Kargo

İspanya kargo gönderileriniz için karayolu, denizyolu ya da havayolu taşımacılık seçeneklerinden birini seçebilirsiniz.

İspanya Nakliye

İspanya nakliye işlemleri başladığında lojistik firması her konuyla sizin için ilgilenir ve gönderi tam zamanında teslim edilir.

Hollanda Nakliye

Hollanda nakliye taşımacılığı eşyalarınızı doğru paketleme yöntemiyle güven altına alır ve yeni adrese tam zamanında varılır.

Avusturya Kargo

Avusturya kargo gönderimleri için uygun fiyat ve kaliteli hizmet ile gönderileriniz tam zamanında adresine ulaştırılır.

A Noktasından B Noktasına Hızlı Teslimat

Çözümlerimizden sizde faydalanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin.

İletişime Geç
Video