Parsiyel Taşımacılık Hizmeti

Parsiyel taşımacılık hizmeti uygun fiyat seçenekleri ve güvenilir taşımacılık yöntemleri ile ülkemizde oldukça popülerdir.
Parsiyel Taşımacılık Hizmeti

Parsiyel Taşımacılık Hizmeti

Parsiyel taşımacılık hizmeti teslimat güzergahı aynı olan farklı firmalara ait ürünlerin bir arada taşınmasıdır. Ülkemizde en çok kullanılan taşımacılık yöntemlerinden biri parsiyel taşımacılıktır. Parsiyel taşımacılık türleri şunlardır:

  • Denizyolu parsiyel taşımacılık
  • Karayolu parsiyel taşımacılık
  • Havayolu parsiyel taşımacılık
  • Demiryolu parsiyel taşımacılık

Havayolu parsiyel taşımacılık ile ürün göndermek istediğinizde uçak tamamen dolana kadar aynı yöne gidecek olan farklı firmalara ait ürünler uçağa taşınır. İlk teslim edilecek olan ürünler en son yerleştirilir.

Uçakla taşıma maliyeti uçakta ürünleri bulunan firmalar arasında bölünür. Böylece parsiyel taşımacılık firmalar için ekonomik bir seçenek olmuş olur. Uçak içerisinde boş alanlar kalsa bile fiyat yalnızca ürün hacmi üzerinden hesaplanır.

Parsiyel Taşımacılık Yapan Firmalar

Eşya taşımacılığı için de en çok kullanılan yöntemlerden biri parsiyel taşımacılıktır. Parsiyel taşımacılık hizmeti örneğin Ankara’dan İstanbul’a eşya taşınacaksa farklı kişilerin eşyaları aynı karayolu aracı içerisinde taşınır.

Eşyaların hacmine göre karayolu taşıma aracı kamyon, kamyonet veya tır olabilir. Tüm bir aracı dolduramayacak kadar az eşyası olan kişiler için avantajlı bir çözüm olan parsiyel taşımacılık zamandan da tasarruf etmenizi sağlar.

Ürünlerin ya da eşyaların hangi lokasyona gideceği, taşıma yöntemi, ürünlerin hacmi fiyatları belirleyen etkenlerdir. Yurt dışına ürün gönderileceği zaman ürünler sigortalanır. Böylece gözünüz arkada kalmadan güvenli bir şekilde ürünleriniz taşınmış olur. Teslimat süresince size bilgi aktarımı yapılır.

Parsiyel Taşımacılık Çözümleri

Yurt dışına ürün gönderen firmalar en çok parsiyel taşımacılığı tercih ederler. Ekonomik ve güvenli bir seçenek olması oldukça avantajlıdır. Parsiyel taşımacılığın en çok kullanılan türlerinden biri de denizyolu taşımacılığıdır.

Konteyner taşımacılığı ile birçok üretici ve imalatçı firma ürünlerini yurt dışına gönderir. Konteynerler büyük metalden kasalardır ve son derece güvenilir taşıma araçlarıdır.

Aynı yöne gidecek olan farklı firmalara ait ürünler konteyner dolana kadar içeriye taşınır ve güven içerisinde denizyoluyla gidecekleri yere taşınırlar. Maliyetleri uygun olduğundan dolayı birçok firma parsiyel taşımacılığı tercih eder.

Etiketler: parsiyel taşımacılık hizmeti

Çözümlerimizden Yararlanmak İçin

Bizimle İletişime Geçin

Teklif Al
Bizimle İletişime Geçin
Kargo Gönder
Bizimle İletişime Geçin

Haberler

Express Kargo

Express kargo teslimat süreleri ve güvenlik önlemleri, modern yaşamın getirdiği ihtiyaçlara cevap veriyor.

A Noktasından B Noktasına Hızlı Teslimat

Çözümlerimizden siz de faydalanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin.

İletişime Geç
Video
whatsapp