Parsiyel Taşımacılık Yapan Firmalar

Parsiyel Taşımacılık Yapan Firmalar arasından en doğru firmayı bulmak için firmalarla görüşüp size en çok yardımcı olacak firmayı bulmanız çok önemli.
Parsiyel Taşımacılık Yapan Firmalar

Parsiyel Taşımacılık Yapan Firmalar

Kelime anlamı olarak parsiyel; parça anlamına gelmektedir. Yani Parsiyel taşıma; parça şeklinde taşıma anlamını taşımaktadır. Daha anlaşılır şekilde anlatmak gerekirse farklı müşterilere ait yükleri bir yerden bir yere taşırken, müşterilerin taşıyacağı malzemeler aynı güzergâhta ise, bunları beraber taşıma işine parsiyel taşıma denir. Parsiyel taşıma işinin de ince noktaları ve dikkat edilmesi gereken kısımları var.

Parsiyel taşımacılık yapan firmalar birbirinden farklı tecrübelere sahip olduğu için taşımayı yapacağınız yer, araç ve taşıma şekli anlamında en az firmalar kadar önem teşkil etmektedir. Zira parsiyel taşımacılıkta taşıyacağınız yük m3 üzerinden hesaplanırken taşıyacağınız malzemenin adedi malzemenin eni, boyu ve yüksekliği de hesaplamada kullanılan değerler arasındadır. Bu işi yapacak firmanın size teknik anlamda da desteği önemlidir.

Parsiyel Taşımacılık Yapan Firmalar Hangileri

Eğer iş veya ev taşıması yapacaksanız. Ürünü tırla göndermek isterseniz işte o zaman bir tırı dolduramasanız bile aynı güzergâhtaki başka müşteri veya müşterilerle bir tırı paylaşabilirsiniz. Eğer yurtdışı taşıma işleminiz varsa havayolunu kullanabilirsiniz. Bu durumda yükleme havaalanında yapılırken taşınacak ürünler gümrüğe tabii olacaktır. Eğer denizaşırı bir ülkeye gidecek ev veya iş yerine ait eşya veya malınız varsa bu durumda denizyolunu kullanmak isteyebilirsiniz.

Bu yöntem Ülkemizde yurtiçi hizmet olarak sunulmamaktadır. Yurtdışına gidecek ürünlerde bu yöntem açık yük olarak taşınmasının yanında konteyner olarak da yapılabilmektedir. Birde demiryolu yöntemi var. Bu durumda işlem vagonun bir kısmını kiralama yöntemiyle yapılmakta olup fiyatlandırmada buna göre gerçekleşir.

Parsiyel Taşımacılık Yapan Firmalar Neye Göre Tercih Edilir

Eğer taşıma işiniz varsa bilmeniz gereken en önemli şey taşınacak ürününüz eğer bir tırı doldurmuyorsa nasıl taşıyacaksınız? Bu araştırmayı tamamladıktan sonrada en önemli konu hangi yöntemi tercih etmek sizin için daha doğru. Sonrası zaten firmayla yapacağınız anlaşmaya göre yol alacaktır. İnternette araştırma yaparken firmanın tecrübesine önem vermeyi ihmal etmeyin.

Etiketler: parsiyel taşımacılık yapan firmalarparsiyel taşımacılık yapan firmalar hangileriyurtdışı parsiyel taşımacılık yapan firmalarparsiyel taşıma yapan firmalar

Çözümlerimizden Yararlanmak İçin

Bizimle İletişime Geçin

Teklif Al
Bizimle İletişime Geçin
Kargo Gönder
Bizimle İletişime Geçin

Haberler

Express Kargo

Express kargo teslimat süreleri ve güvenlik önlemleri, modern yaşamın getirdiği ihtiyaçlara cevap veriyor.

A Noktasından B Noktasına Hızlı Teslimat

Çözümlerimizden siz de faydalanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin.

İletişime Geç
Video
whatsapp