facebook

Proje Kargo Taşımacılığı

Proje kargo taşımacılığı hizmeti ile projenin içeriğini oluşturan yükler, doğru yöntemlerle ve doğru araçlar ile taşınmalıdır.
Proje Kargo Taşımacılığı

Proje Kargo Taşımacılığı

Proje kargo taşımacılığı en basit anlatımı ile, normal yollar ile taşınamayacak olan yüklerin, normal olmayan yöntemler ile bir yerden başka bir yere taşınmasıdır.

Zaman kavramının yüksek derecede öneme sahip olduğu proje kargo taşımacılığı profesyonellik gerektiren bir dizi işlemleri gerektirir. Bu sebeple, mutlaka deneyimli ve alanında profesyonellik kazanmış firmalar ile çalışma yapılmalıdır.

Alanında deneyimli ve gerekli taşıma kriterlerini yerine getirmeyen lojistik firmaları, yüksek maddi hasarlara sebebiyet verebilir.

Firmamız G Lojistik, alanında uzman ekipleri ve deneyimli kadrosu ile, proje kargo taşımacılığı hizmetinde garantili, sorunsuz, hasarsız ve zamanında teslimat kapsamında çalışır. Yükleriniz istenilen zamanda, istenilen alana sorunsuz bir şekilde teslim edilir.

Proje Taşımacılığı Örnekleri

Proje kargo taşımacılığı hizmetinde firmamız, gabari dışı yüklerin bir alandan belirli başka bir alana taşıma işlemlerini gerçekleştirir.

Proje kargo taşımacılığı hizmeti; vinç, nakliye, montaj ve elleçleme tekniklerinin uygulanmasını gerektirir. Proje taşımacılığı ile lojistiği yapılan tesislerden yaygın olanları şu şekilde sıralanabilir;

  • Termik santral projesi,
  • Doğalgaz santral projesi,
  • Hidroelektrik santral ve baraj projesi,
  • Petrokimya ve rafineri tesisi,
  • Mobil santral projesi,
  • Boru hattı projeleri,
  • Raylı sistem projesi,

Doğru araç ve yöntemlerin kullanılmadığı lojistik hizmeti, ciddi maddi kayıplara ve mal zararına neden olabilir.

Proje Lojistiği

Proje kargo taşımacılığı denildiğinde akla ilk gelen firmalardan olan G Lojistik; garantili, hızlı ve zamanında teslim fırsatları ile hizmet sunar. Yapılan yük taşıma işlemleri; 5 ayrı kalemde incelenerek, profesyonel ekipler tarafından yapılır.

Proje kargo taşımacılığı hazırlık aşaması, analiz, tasarım aşaması, planlama, uygulama ve kontrol aşamaları uygulanarak titizlik ile incelenir ve müşteri memnuniyeti %100 sağlanır.

Gerek yurtiçi gerekse yurt dışı proje kargo taşımacılığı doğru bir filo yönetimi gerektirir. Gerekli yok izinleri tam olarak alınır ve doğru planlama ile sorunsuz bir lojistik hizmeti sağlanır. Bunun yanı sıra; araç takip, vinç hizmeti ve belge takip ve kontrol hizmetleri de, firmamız G Lojistik tarafından sorunsuz bir şekilde sağlanmaktadır.

Etiketler: proje kargo taşımacılığıproje taşımacılığı örnekleriproje lojistiği

Çözümlerimizden Yararlanmak İçin

Bizimle İletişime Geçin

Teklif Al
Bizimle İletişime Geçin
Kargo Gönder
Bizimle İletişime Geçin

Haberler

Almanya Nakliye

Almanya nakliye fiyatları sizin için en uygun taşımacılık yöntemi ve uygun seçenekler ile yararlanabileceğiniz bir hizmettir.

Uçak Kargo

Uçak kargo özel ya da genel kargo gönderimleriniz için en hızlı ve en güvenli taşımacılık yöntemlerinin başında gelir.

İspanya Kargo

İspanya kargo gönderileriniz için karayolu, denizyolu ya da havayolu taşımacılık seçeneklerinden birini seçebilirsiniz.

İspanya Nakliye

İspanya nakliye işlemleri başladığında lojistik firması her konuyla sizin için ilgilenir ve gönderi tam zamanında teslim edilir.

Hollanda Nakliye

Hollanda nakliye taşımacılığı eşyalarınızı doğru paketleme yöntemiyle güven altına alır ve yeni adrese tam zamanında varılır.

Avusturya Kargo

Avusturya kargo gönderimleri için uygun fiyat ve kaliteli hizmet ile gönderileriniz tam zamanında adresine ulaştırılır.

A Noktasından B Noktasına Hızlı Teslimat

Çözümlerimizden sizde faydalanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin.

İletişime Geç
Video