Proje Taşımacılığı Nasıl Yapılır

Proje taşımacılığı nasıl yapılır diye araştırma yapan kişiler, genel olarak bu hizmetin sunduğu avantajları merak eder.
Proje Taşımacılığı Nasıl Yapılır

Proje Taşımacılığı Nasıl Yapılır

Proje taşımacılığı nasıl yapılır denildiğinde akla ilk gelen uygun araçlar ile doğru paketleme ve sabitleme yöntemlerinin uygulanmasıdır. Ağır ve yüksek hacimli yüklerin taşınmasında kullanılacak olan araçlar eğer uygun değil ise; bu durum yüklerin zarar görmesine ve ciddi maliyet kayıplarına neden olabilir.

Proje taşımacılığı nasıl yapılır sorusunun en önemli cevabı, yüklerin doğru paketlenmesi ve sabitlenmesi yöntemidir. Lowbed olarak tabir edilen araçlar ile yapılan bu taşımacılık hizmeti, doğru paketleme ve sabitleme teknikleri ile yapılır. Araca doğru bir şekilde sabitlenmeyen yüklerin zarar görme ihtimali oldukça fazladır.

Proje taşımacılığı nasıl yapılır sorusunun daha kapsamlı cevabı için firmamız G Lojistik ile hemen iletişime geçebilirsiniz.

Proje Taşımacılığı Örnekleri

Proje taşımacılığı nasıl yapılır diye sorulduğunda, ilk olarak hangi yüklerin taşındığı söylenmelidir. Proje taşımacılığı kapsamına giren ağır ve hacimli yükler şu şekilde listelenebilir;

 • Doğal gaz hatlarının taşınması,
 • Raylı sistemlerin taşınması,
 • Baraj santrallerinin taşınması,
 • Termik santrallerinin taşınması,
 • Rafineri taşınması,
 • Petro kimya tesislerinin taşınması,
 • Mobil santrallerin taşınması,
 • Hidroelektrik santrallerinin taşınması,
 • Boru hatlarının taşınması,
 • Fabrikaların taşınması,
 • Çelik fırınların taşınması,

Listelenen örneklerin yanı sıra, normalden daha ağır ve hacimli yükler, proje taşımacılığı kapsamında uygulanan profesyonel yöntemler ile taşınır.

Projeleri için taşınması gereken ağır yüklerin nasıl nakil edileceğini merak edenler proje taşımacılığı nasıl yapılır sorusunu sıkça sormakta ve internet ortamında araştırma yapmaktadır.

Proje Taşımacılığı Avantajları

Proje taşımacılığı nasıl yapılır sorusuna verilebilecek diğer bir önemli cevap, bu yöntemin sağladığı avantajlardır. Bu kapsam firmamız G Lojistik, en uygun maliyet avantajı sunar. Maliyet proje bazına ve yüklere göre değişiklik gösterebilir.

Firmamız; yüklerin eş zamanlı olarak harita üzerinde takip edilmesi ve sürüş süreleri ile kilometre bilgileri gibi fırsatlar sunar. Bunların yanı sıra; gereli yol izinlerinin eksiksiz alınması, depolama hizmeti, vinç kiralama, survey kiralama gibi avantajlar da firmamızı tercih edenler için birer fırsat niteliğindedir.

Proje taşımacılığı nasıl yapılır sorusunun en ayrıntılı cevabı ve avantajlı hizmetlerimiz hakkında bilgi almak isteyenler firmamız ile hemen iletişime geçebilir.

Etiketler: proje taşımacılığı nasıl yapılırproje taşımacılığı örnekleriproje taşımacılığı avantajları

Çözümlerimizden Yararlanmak İçin

Bizimle İletişime Geçin

Teklif Al
Bizimle İletişime Geçin
Kargo Gönder
Bizimle İletişime Geçin

Haberler

Express Kargo

Express kargo teslimat süreleri ve güvenlik önlemleri, modern yaşamın getirdiği ihtiyaçlara cevap veriyor.

A Noktasından B Noktasına Hızlı Teslimat

Çözümlerimizden siz de faydalanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin.

İletişime Geç
Video
whatsapp