Proje Taşımacılığında Kullanılan Araçlar

Proje taşımacılığında kullanılan araçlar kara, demiryolu ve denizyolu olmak üzere farklı yöntemleri kapsar.
Proje Taşımacılığında Kullanılan Araçlar

Proje Taşımacılığında Kullanılan Araçlar

Proje taşımacılığında kullanılan araçlar proje yüküne uygun olarak seçilmelidir. Doğru araç ile taşınmayan yükler mutlaka zarar görecek ve taşımada büyük problemler meydana getirecektir.

Proje taşımacılığında, normal yöntemler ile taşınamayacak olan yüksek hacimli ve standardın üzerinde ağırlığa sahip yükler, özel yöntemler ile ilgili proje alanına taşınır.

Yüklerin doğru şekilde istiflenmesi ve araçların uygun fonksiyonlara sahip olması gerekir. Proje yüklerinin özel seçilmiş araçlar aracılığı ile profesyonel ekipler tarafından taşınması gerekir.

Proje taşımacılığında kullanılan araçlar için lojistik firmaları normal yüklerin taşındığı araçların yerine özel üretilmiş ve yeterli ekipmana sahip özel araçları tercih etmelidir.

Proje Lojistiğinde Kullanılan Araçlar

Proje taşımacılığında kullanılan araçlar özel olarak seçilir ve ağır yük taşımaya uygun özelliklere sahiptir. Taşıma işleminin sorunsuz yapılabilmesi için araç seçimi oldukça önemlidir.

Proje taşımacılığında kullanılan araçlar için genel özellikler şu şekil sıralanabilir;

  • Standardın üstünde yük ve hacmi taşıyabilmek,
  • Araçların açılabilir olmaları,
  • Araçların uzayabilir olmaları,
  • Araçların genişleyebilir olmaları,
  • Mukavemetli ve akslı olmaları,

Tek parça halinde olan yüklerin basma noktaları, ayaklar ve yüzeyidir. Yük ayakların ve yüzeyin üzerine biner. Ağırlık dört ayak üzerinde veya basma yüzeyi 1 metreyse, araç dorsesi buna uygun olmalıdır. Proje taşımacılığında kullanılan araçlar buna uygun değil ise; dorse kırılması veya çökmesi meydana gelebilir.

Proje Lojistiği Araçları

Taşıma sırasında oluşabilecek kötü senaryoların önüne geçilmesi için proje taşımacılığında kullanılan araçlar doğru seçilmeli ve gerekli özellikleri taşımalıdır.

Proje taşımacılığında kullanılan araçlar arasında lowbed araçlar, ağır yük taşımacılığında gereken tüm özellikleri taşıyan araçlardır. Lowbed araçlar, uygun kapasite ve mukavemete sahip olmalarından dolayı, proje taşımacılığında tercih sebebidir.

Firmamız G Lojistik, hizmet ve proje taşımacılığında kullanılan araçlar bakımından tam garanti ve sorunsuz teslimat sağlar. Kuruluşundan günümüze, proje taşımacılığı faaliyetlerinden herhangi bir sorun yaşamayan ve eksiksiz, hasarsız teslimat gerçekleştiren firmamız, %100 müşteri memnuniyeti ile lojistik hizmetlerini gerçekleştirmektedir.

Proje taşımacılığı ve diğer hizmetler hakkında detaylı bilgi sahibi olabilmek için, internet sitemiz üzerinden veya telefon yolu ile iletişime geçebilirsiniz.

Etiketler: proje taşımacılığında kullanılan araçlarproje lojistiğinde kullanılan araçlarproje lojistiği araçları

Çözümlerimizden Yararlanmak İçin

Bizimle İletişime Geçin

Teklif Al
Bizimle İletişime Geçin
Kargo Gönder
Bizimle İletişime Geçin

Haberler

Express Kargo

Express kargo teslimat süreleri ve güvenlik önlemleri, modern yaşamın getirdiği ihtiyaçlara cevap veriyor.

A Noktasından B Noktasına Hızlı Teslimat

Çözümlerimizden siz de faydalanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin.

İletişime Geç
Video
whatsapp