Romanya Parsiyel Taşımacılık

Romanya parsiyel taşımacılık ürünlerinizi zamandan tasarruf ederek ve ekonomik fiyat seçenekleri ile tüketiciye ulaştırır.
Romanya Parsiyel Taşımacılık

Romanya Parsiyel Taşımacılık

Romanya parsiyel taşımacılık üretici, imalatçı ve ihracatçı firmaların en çok tercih ettikleri taşımacılık yöntemlerinden biridir. Parsiyel taşımacılık aynı yöne giden farklı firmalara ait ürünlerin tek bir araç ile taşınmasıdır. Parsiyel taşımacılığın firmalar için avantajları şunlardır:

  • Taşıma aracına birden fazla firma dahil olduğu için maliyet firmalar arasında bölünür.
  • Ekonomiktir.
  • Teslimatlar tam zamanında ve hızlı gerçekleşir.
  • Havayolu, karayolu veya denizyolu ile parsiyel taşımacılık yapabilirsiniz.

Ülkemizde yurt içi veya yurt dışı ürün teslimatlarında profesyonel bir lojistik firması ile çalıştığınızda teslimatlar kusursuz ilerler. Gönderi numarası ile her zaman ürünleri takip edebilirsiniz. Teslimattan önce ürünleri depolama hizmetinden yararlanarak bekletebilir ve istediğinizde alabilirsiniz.

Romanya Parsiyel Taşımacılık Avantajları

Ürünleriniz yüksek miktara sahip değilse parsiyel taşımacılık ile tüm bir araç kiralamak masrafından kurtulmuş olursunuz. Romanya parsiyel taşımacılık ile maliyetlerinizi minimuma indirebilirsiniz.

Nakliye süreci güvenli ve kaliteli olur. İlk teslim edilecek ürünler son olarak araca yüklenir ve tüm güzergah boyunca ürünler sırayla teslim edilir. Araç yükleme, paketleme gibi işlemler profesyonel çalışanlar tarafından gerçekleştirilir.

Parsiyel taşımacılığı kullanırsanız ve araçta boşluklar kalırsa maliyete araçta kalan boşluklar eklenmez. Ürünleriniz araç içerisinde ne kadar hacim kapladıysa maliyet hacim üzerinden hesaplanır.

Firmaların güzergahı aynı olduğu için bir arada taşınan ürünler zaman tasarrufu sağlar. Dünyada herhangi bir ülkeye ürün göndermek istediğinizde parsiyel taşımacılığı kullanabilirsiniz.

Romanya Parsiyel Taşımacılık Fiyatları

Parsiyel taşımacılığı kullandığınızda teslimat maliyeti aracı kullanan firmalar arasında bölünür. Bu şekilde firmalar için daha ekonomik bir yol bulunmuş olur. Fiyat ürünlerin araç içerisinde kapladığı hacme göre belirlenir.

Yol haritası belirlenirken en hızlı ve güvenli şekilde teslimat rotası belirlenir ve teslimatlar tam zamanında sorunsuz gerçekleştirilir. Lojistik firması size sürekli olarak bilgi akışı sağlar ve yurt dışına giden ürünler sigortalanır.

Teslimat tarihini müşteri kendisi belirler. Bu şekilde teslimatta hiçbir aksama olmadan süreç tamamlanmış olur. Teslimat tarihlerinde esnek davranılır ve paketleme hizmeti de verilir.

Etiketler: romanya parsiyel taşımacılık

Çözümlerimizden Yararlanmak İçin

Bizimle İletişime Geçin

Teklif Al
Bizimle İletişime Geçin
Kargo Gönder
Bizimle İletişime Geçin

Haberler

Express Kargo

Express kargo teslimat süreleri ve güvenlik önlemleri, modern yaşamın getirdiği ihtiyaçlara cevap veriyor.

A Noktasından B Noktasına Hızlı Teslimat

Çözümlerimizden siz de faydalanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin.

İletişime Geç
Video
whatsapp