Rusya Parsiyel Taşımacılık

Rusya parsiyel taşımacılık alanında öncü firma G Lojistik ürünlerinizi güvenli bir şekilde tam saatinde adresine ulaştırır.
Rusya Parsiyel Taşımacılık

Rusya Parsiyel Taşımacılık

Rusya parsiyel taşımacılık profesyonel ekip ve son teknolojik araçlar ile ülkemizde gelişmiş lojistik yollardan biridir. Üretici firmalar, ihracat firmaları ve özel firmalar çeşitli seçeneklerle ürün gönderimi yaparlar. Parsiyel taşıma ise en çok kullanılan yollardan biridir.

Farklı firmaların ortak bir yöne örneğin Rusya'ya gidecek ürünleri var ise Rusya parsiyel taşımacılık yapılarak tek bir araçla ortak gönderim sağlanabilir. Ya da ihtiyaca göre araç sayısı çoğalabilir.

Burada asıl nokta tek bir sevkiyat ile birden fazla firmanın ürününü götürmektir. Rusya parsiyel taşımacılık gibi yollar böylece firmalar için daha ekonomik hale gelir. Ülkemizden çıkış ve gidilecek yere varış saatleri önceden planlanır ve uygulanır.

Rusya Parsiyel Taşımacılık Yapan Firmalar

Ülkemizde hem yurt içinde hem de yurt dışında lojistik hizmeti veren birçok köklü firma vardır. G Lojistik yıllardır kaliteli hizmetiyle binlerce firmaya destek olmuştur. parsiyel taşımacılık konusunda da gümrük anlaşmaları ve özel rotalar sayesinde en verimli ve güvenli hizmeti verir.

Parsiyel taşımacılık çeşitli yollar tercih edilerek yapılabilir. Rusya parsiyel taşımacılık için seçebileceğiniz yollar şöyledir:

  • Karayolu taşımacılık
  • Havayolu taşımacılık
  • Denizyolu taşımacılık
  • Demiryolu taşımacılık

Karayolu nakliye amacıyla kullanılan bir yoldur. Rusya parsiyel taşımacılık havayolu ile de tercih edilebilir. Havayoluyla genellikle kargo taşıması ya da büyük yük taşıması yapılır. Denizyolu konteyner kullanılarak taşımacılık yapılır.  Demiryolu vagon kiralama ile gerçekleşir fakat yavaşlığı dolayısıyla pek tercih edilmez.

Rusya Parsiyel Taşımacılık Fiyatları

Taşınacak ürünlerin adeti, ağırlığı ve seçilecek yola bağlı olarak Rusya parsiyel taşımacılık fiyatları değişiklik gösterir. Havayolu ile taşıma genelde en pahalı yöntem olur ama en hızlıdır.

Denizyolu ve karayolu daha uygun taşımacılık yöntemleridir. Rusya parsiyel taşımacılık için hangi yolu seçerseniz seçin ürünün güvenli ve tam saatinde yerine ulaşacağı kesindir. Teslimata çıkmadan önce dilerseniz özel depolarda koruma altına alınabilirler.

İşlemler başlamadan önce ürünler ölçülür ve belirli bir maliyet tablosu çıkarılır. Kabul edilmesi durumunda sevkiyat başlar.

Etiketler: rusya parsiyel taşımacılıkrusya parsiyel taşımacılık yapan firmalarrusya parsiyel taşımacılık fiyatları

Çözümlerimizden Yararlanmak İçin

Bizimle İletişime Geçin

Teklif Al
Bizimle İletişime Geçin
Kargo Gönder
Bizimle İletişime Geçin

Haberler

Express Kargo

Express kargo teslimat süreleri ve güvenlik önlemleri, modern yaşamın getirdiği ihtiyaçlara cevap veriyor.

A Noktasından B Noktasına Hızlı Teslimat

Çözümlerimizden siz de faydalanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin.

İletişime Geç
Video
whatsapp