facebook

Uçak Kargo

Uçak kargo özel ya da genel kargo gönderimleriniz için en hızlı ve en güvenli taşımacılık yöntemlerinin başında gelir.
Uçak Kargo

Uçak Kargo

Uçak kargo gönderilerinizi hızlı bir şekilde istediğiniz adrese göndermek için en güvenli taşımacılık türüdür. Acil bir gönderiniz varsa karayolu veya denizyolunu kullanırsanız dilediğiniz vakitte kargonuzun adrese ulaşması oldukça zordur.

Uçak kargoyla taşınan ürünler ve eşyalar birçok uzak mesafeye günübirlik olarak teslim edilir. Önemli bir evrak ya da tıbbi malzeme gönderimleri aciliyete sahip olduğu için uçak kargolarla gönderilir.

Havalimanı bulunan her şehre uçak kargoyla gönderim yapabilirsiniz. Uçak kargoyla ürün gönderdiğinizde gerçekleşen aşamalar şöyledir:

  • Gönderim yapacağınız paket adresinizden teslim alınır.
  • Tarifeli uçaklar ya da kargo uçakları kullanılarak taşıma gerçekleştirilir.
  • Göndericinin bulunduğu şehre inilir.
  • Paket göndericinin adresine tam vaktinde teslim edilir.

Uçak Kargo Fiyatları

Uçak kargoyu kullanacağınız zaman öncelikle paketin nereye gideceği önemlidir. Kargo fiyatını belirleyen etmenler daha sonra ürünün cinsi, boyutu ve hacmidir.

Paketleme hacmi etkileyen bir etken olduğu için dilerseniz paketlemeyi lojistik firmasına yaptırabilirsiniz. Uçak kargo küçük boyutlu ürünlerden büyük boyutlu ürünlere kadar geniş bir taşıma kapasitesine sahiptir.

Eğer gönderiniz acilse ve güven içerisinde yolculuk etmesini istiyorsanız uçak kargoyla gönderim sizin için en avantajlı yöntemdir. Kargonuz aynı gün içerisinde teslim edilecekse uçak kargoyla gönderim bu hizmeti veren tek taşımacılık koludur.

Gün içerisinde birçok uçak kalktığı için teslimat saatlerini ayarlamak da oldukça kolay ve hızlı olur. Gönderiler mesai saatleri dışında da teslim edilir.

Uçak Kargo Yurtiçi

Yurtiçi havalimanı bulunan her şehre günü birlik olarak dilediğiniz kargoyu uçak kargoyla gönderebilirsiniz. Genel kargolarınız, özel kargolarınız ya da tehlikeli madde statüsünde olan kargolarınız uçak kargoyla güvenle taşınır.

Kargo uçağa yüklenmeden önce ne tür bir sınıfa girdiği kontrol edilir ve taşıma buna göre yapılır. En güvenli taşıma yöntemlerinden biri uçak kargodur. Ürünler nizami bir şekilde uçaklara yerleştirildiği için hiçbir risk altında olmazlar.

Uçak kargoyla taşınan ürünler müşterinin isteğine göre sigorta yapılabilir. Bu şekilde gözünüz arkada kalmadan ürünlerinizi teslim edebilirsiniz.

Etiketler: uçak kargouçak kargo fiyatlarıuçak kargo yurtiçi

Çözümlerimizden Yararlanmak İçin

Bizimle İletişime Geçin

Teklif Al
Bizimle İletişime Geçin
Kargo Gönder
Bizimle İletişime Geçin

Haberler

Lojistik Ne Demek?

Lojistik ne demek konusu üreticilerin ürünlerini hedef kitlesine güvenli ve hızlı bir şekilde ulaştırmasını sağlar.

A Noktasından B Noktasına Hızlı Teslimat

Çözümlerimizden siz de faydalanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin.

İletişime Geç
Video