Ukrayna Parsiyel Taşımacılık

Ukrayna parsiyel taşımacılık ürünlerinizi minimum maliyet ve yüzde yüz güvenli bir şekilde taşır.
Ukrayna Parsiyel Taşımacılık

Ukrayna Parsiyel Taşımacılık

Ukrayna parsiyel taşımacılık farklı firmalardan sipariş edilen aynı yöne gidecek olan ürünlerin bir arada taşınmasıdır. Yol güzergahı aynı olduğundan ürünleri bir arada taşınan firmalar hem zamandan hem de maliyetten tasarruf etmiş olurlar.

Parsiyel taşımacılığı karayolu, denizyolu, demiryolu ya da havayolu üzerinden yapabilirsiniz. Ülkemizde en gelişmiş lojistik türlerinden biridir. Firmalar için parsiyel taşımacılığın avantajları şunlardır:

  • Eşyanız az ise navlun bedeli ödemeden taşıtmış olursunuz.
  • Tehlikeli maddelerden olmaması kaydıyla her türlü ürün taşınabilir.
  • En güvenli taşıma yöntemlerinden biridir.

Hangi taşıma yolunu seçerseniz seçin ürünleriniz profesyonelce ambalajlanır ve taşınır. Çalışan ekip alanında uzmandır ve iletişim ağı sağlam olduğundan her zaman bilgi alırsınız.

Parsiyel Taşımacılık Nasıl Yapılır

Parsiyel taşımacılık yurt içinde ve yurt dışına yapılabilir. Ukrayna parsiyel taşımacılık için başvurduğunuzda ürünleriniz adresinizden alınır. Seçtiğiniz taşımacılık türüne göre araca yüklenir ve sonrasında yine alıcının adresine teslim edilir.

Yurt dışına çıkacak olan ürünlerin her biri sigorta yapılır. Bu şekilde ürünlerinizin güvende olduğundan emin olursunuz. Konşimento belgesi taşımacılık için gerekli belgelerden biridir.

Gıda gönderimi yapıyorsanız gıda sertifikanız olması gerekir. Ülkemizde karayolu, denizyolu ve havayolu en sık kullanılan taşımacılık yöntemleridir. Ürünlerin gönderimi acil ise en hızlı yol olan havayolunu tercih etmelisiniz. Uçağa tüm firmaların ürünleri sırayla yüklenir. İlk teslim edilecek olan ürünler en son olarak yüklenir.

Avrupa Parsiyel Taşımacılık

Ülkemizde üretici, imalatçı ve ithalatçı firmaların en çok kullandığı yöntemlerden biri parsiyel taşımacılıktır. Bir araca yüklenen farklı firmalara ait ürünler için toplam maliyet firmalar arasında bölüşülür.

Bu şekilde parsiyel taşımacılık firmalar için daha ekonomik bir seçenek olur. Lojistik aracın içerisinde boşluk kalırsa bu maliyete yansıtılmaz. Ürünler araç içerisinde ne kadar hacme sahipse fiyat ona göre belirlenir.

Araç tam olarak dolmasa bile taşıma işlemi gerçekleştirilir. Parsiyel taşımacılık sadece ürün değil eşya taşıma için de oldukça fazla kullanılır. Az eşyanız varsa tüm bir kamyonu kiralamak zorunda kalmazsınız.

Etiketler: ukrayna parsiyel taşımacılık

Çözümlerimizden Yararlanmak İçin

Bizimle İletişime Geçin

Teklif Al
Bizimle İletişime Geçin
Kargo Gönder
Bizimle İletişime Geçin

Haberler

Express Kargo

Express kargo teslimat süreleri ve güvenlik önlemleri, modern yaşamın getirdiği ihtiyaçlara cevap veriyor.

A Noktasından B Noktasına Hızlı Teslimat

Çözümlerimizden siz de faydalanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin.

İletişime Geç
Video
whatsapp