Uluslararası Taşımacılık Firmaları Hakkında

Uluslararası taşımacılık firmaları bu işi yapabilmeleri için yetki belgelerine sahip olmalıdırlar.
Uluslararası Taşımacılık Firmaları Hakkında

Uluslararası Taşımacılık Firmaları Hakkında

Yurtdışı taşınma işlemleri oldukça zorlu ve sıkıntılı bir süreçtir. Eğer bu süreç profesyonel bir hizmet alınmadan gerçekleştiriliyor ise daha da zorlu bir hal alır taşınma işlemi. Taşıma firmaları ilk başta maliyetli gibi görünse de gerçekleştirilen işlem düşünülünce aslında öyle olmadığı anlaşılmaktadır. Profesyonel ekiplerle çalışan uluslararası taşımacılık firmaları taşınma işleminizin en başından en sonuna kadar sizinle koordineli bir şekilde hareket etmektedirler. Doğru firma ile eşyalarınız güvenli ve garantili bir şekilde taşınır. Böylelikle sizin de üzerinizden büyük bir yük kalkmış olur.

Uluslararası Taşınma İşlemi Firmaları İle Anlaşma

Yurtdışı taşıma işleminiz var ise en doğru firmayı bulmanız gerekir. Bunun içinde iyi bir araştırma yapılmalıdır. Bu yüzden hizmet alınacak firmanın yetki belgesinin olup olmadığına dikkat edilmelidir. Firma tercihi yapıldıktan sonra her türlü detay en ince ayrıntısı ile görüşülmeli ve bilgi alınmalıdır. Taşınma işleminin gerçekleşeceği adres ve taşınılacak adres bilgileri, bunun yanında taşınacak eşyaların durumu belirtilmelidir.

Firma buna göre araç ayarlaması sağlayacaktır ve planlama yapacaktır. Ayrıca Firma hem eşya durumuna göre hem istediğiniz detaylara göre hem de taşınma işleminin gerçekleşeceği ülkenin gümrük vergisi oranına göre fiyat belirlemesi yapacaktır. Bu detaylarda anlaşma sağlandıktan sonra gün ve saat belirlenecektir.

Yurtdışı Ev Eşyası Taşıma İşleminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yurtiçi taşımacılığa göre yurtdışı taşımacılık daha farklı kriterlere sahiptir. Ayrıca daha dikkat edilmesi gereken işlemlerdir. Uluslararası taşımacılık firmalarıile anlaşma sağlandıktan sonra sözleşme yapılır. Sözleşme yapıldıktan sonra dikkatli bir şekilde okunmalıdır. Eğer görüşüldü ise ve sigorta yaptırılacaksa sözleşmeye muhakkak eklenmelidir. Sigorta yaptırmak önem arz eder. Olası herhangi olumsuz bir durumda eşyalarınızı güvence altına alır.

Ayrıca sözleşmeye taşınacak eşyaların ne durumda taşınacağı, evden nasıl alınacağı ve taşınılacak yere nasıl bırakılacağı eklenmelidir. Montaj veya demontaj isteniyor ise sözleşmeye eklenmelidir ki taşıma sırasında ve sonrasında sorun yaşanmasın. Ayrıca taşıma işlemini gerçekleştirecek aracın plakası ve kullanacak kişinin telefon numarası muhakkak alınmalıdır.

Etiketler: uluslararası taşımacılık firmalarıuluslararası taşınma işlemi firmaları ile anlaşmayurtdışı ev eşyası taşıma işleminde dikkat edilmesi gerekenler

Çözümlerimizden Yararlanmak İçin

Bizimle İletişime Geçin

Teklif Al
Bizimle İletişime Geçin
Kargo Gönder
Bizimle İletişime Geçin

Haberler

Express Kargo

Express kargo teslimat süreleri ve güvenlik önlemleri, modern yaşamın getirdiği ihtiyaçlara cevap veriyor.

A Noktasından B Noktasına Hızlı Teslimat

Çözümlerimizden siz de faydalanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin.

İletişime Geç
Video
whatsapp