Yurt Dışı Gönderim

Yurt dışı gönderim en hızlı ve güvenli şekilde ürününüzü sorunsuz olarak tüketiciye iletir ve takibini yapar.
Yurt Dışı Gönderim

Yurt Dışı Gönderim

Yurt dışı gönderim aşamasında en önemli detay en hızlı ve güvenli yolun hangisi olduğudur. Firma gönderileri ya da bireysel gönderilerde mesafe uzak olduğu için gönderilmek istenilen ürünün sağlam bir şekilde varması gerekir. Uçak yurt dışı kargo için en hızlı yoldur. Ayrıca büyük ebatlı ürünler de hızlı ve kolay bir şekilde taşınabilir.

Her türden ve ağırlıktan ürün gönderimi ister uçak kargoyla ister ekspres kargoyla en hızlı şekilde gönderilir. Ekspres kargonun teslimat süresi genellikle 1 ile 4 gün içerisinde olur. Yurt dışı gönderim en güvenli olarak yurt dışı kargo firmalarıyla olan ilişkiler ile gönderilebilir.

Güçlü iletişim ağı ve gümrük acenteleriyle yapılan sözleşmeler güvenli ve hızlı yolculuğu garanti altına alır. Yurt dışı gönderim için fiyat hesaplaması yaparken de izlenecek yok ve ürünün adeti ve ağırlığı önemlidir.

Yurt Dışı Kargo Firmaları

Lojistik sektörü oldukça büyük bir sektördür ve G Lojistik sektördeki lider firmalardan biridir. Her türlü yurt dışı gönderim en hızlı şekilde adrese teslim edilir. Uzun süredir göremediğiniz bir yakınınız sizden gelecek bir hediyeyi dört gözle bekler ve en önemli husus hediyenin eksiksiz bir şekilde kendisine ulaşmasıdır.

Yurt dışı gönderim süreci kusursuz iletişim ağı sayesinde sevdiklerinize mutluluğu en kısa sürede ulaştırır. Yurt dışına kargo göndermek istediğinizde dikkat etmeniz gerekenler şunlardır:

  • Ürünü en iyi şekilde taşıyacak lojistik yolu bulmak
  • Ürünün doğru şekilde paketlenmesi
  • Ağırlık ölçümünün doğru yapılması
  • Uçakla gönderilecekse sefer sayılarını ve saatlerini kontrol etmek

Yurt Dışı Kargo Ücreti

Yurt dışı gönderim yapacağınız ürün sayısı ve ürünlerin ağırlıkları fiyatları belirler. Uçak ile ekspres kargo arasında fiyat farkı vardır. Sizin için en önemli olan husus ürününüzü en doğru şekilde taşıyacak yolu bulmaktır.

Ürün gönderildikten sonra web sitesinden takibini kolayca yapabilirsiniz. Yurt dışı kargo fiyatları ülkemizle farklılık gösterebilir. Yurt dışı gönderim sırasında kullanacağınız lojistik firma yurt dışı kargo firmalarıyla nasıl bir anlaşma yapmış bu da önemlidir.

Yurt Dışı Kargo Gönderim Ücreti

Yurt dışı kargo gönderim ücreti hangi ülkeye ve nasıl bir ürün göndereceğinize bağlı olarak değişir. Yurt dışı taşımacılık yöntemlerinden hangisini kullanacağınız da fiyatları etkileyen bir faktördür. Yurt dışı kargo gönderimlerinizde fiyatları şu kriterler dikkate alınarak belirlenir:

  • Taşımacılık yöntemi
  • Ürün cinsi
  • Ürün boyutu, hacmi ve adeti
  • Paketleme
  • Artı hizmetler

Artı hizmetler içerisinde depolama vardır. Teslimat gününden evvel ürünleriniz yurt dışına çıksın istiyorsanız istediğiniz gün kadar lojistik firmasına ait özel depolarda bekletilirler. Kargo fiyatları tüm bu etkenlerin birlikte değerlendirilmesi ile ortaya çıkar.

Web sitesine giriş yaparak göndermek istediğiniz kargo cinsini ve özelliklerini yazdığınızda size en uygun taşımacılık yöntemi önerilir.

Yurt Dışına Kargo Gönderiminde Kurallar

Yurt dışına kargo göndermek istediğiniz zaman özel ya da genel gönderileriniz için öncelikle göndereceğiniz kargonun yasaklı ürünler listesinde olmaması gerekir. Patlayıcı maddeler, canlı hayvanlar, mücevher ve ziynet eşyaları, kimyasal maddeler ve benzeri ürünler yurt dışına gönderilemezler. Yurt dışı kargo gönderim ücreti öncelikle ürünleriniz incelendikten sonra belirlenir.

Eğer yurt dışına gıda gönderimi yapacaksanız öncelikle gıda sertifikanız olmalıdır. Et, süt gibi hemen bozulabilecek ürünleri kargo ile gönderemezsiniz. Gıda değil de eşya gönderiyorsanız konşimento belgesi sizin için yeterli olur.

Yurt dışına kargo gönderimi yapılacağı zaman lojistik firması kargonuzu sigortalatır. Bu şekilde kargonun güvenle gideceğinden emin olabilirsiniz.

Yurt Dışı Kargo Gönderimi Firmaları

Yurt dışına göndereceğiniz kargonuz için endişe etmemek ve paketinizin tam zamanında gönderilmesini istiyorsanız profesyonel bir lojistik firmasıyla çalışmanız gerekir.

Sizin için en doğru taşıma yöntemi ve en uygun fiyat seçenekleri belirlenir. Paketleme ürünlerin hacmini etkileyip fiyatları değiştirdiğinden dilerseniz lojistik firmasından paketleme hizmeti de alabilirsiniz.

Yurt dışına taşınacaksanız eşyalarınız de-monte edilir ve özenle paketlenir. Daha sonra tam zamanında yeni adrese teslim edilirler. Eşyalarınız adresinize gelerek alınır ve yine kapıdan teslim edilirler. Süreci web sitesinden kolayca takip edebilirsiniz.

Yurt dışı kargo gönderim ücreti kargonuzun cinsine, boyutuna ve hacmine bağlı olarak değişir ve sizin için en uygun seçenek bulunur.

Etiketler: yurt dışı gönderimyurt dışı kargo firmalarıyurt dışı kargo ücreti

Çözümlerimizden Yararlanmak İçin

Bizimle İletişime Geçin

Teklif Al
Bizimle İletişime Geçin
Kargo Gönder
Bizimle İletişime Geçin

Haberler

Express Kargo

Express kargo teslimat süreleri ve güvenlik önlemleri, modern yaşamın getirdiği ihtiyaçlara cevap veriyor.

A Noktasından B Noktasına Hızlı Teslimat

Çözümlerimizden siz de faydalanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin.

İletişime Geç
Video
whatsapp