facebook

Yurt Dışı Gönderim

Yurt dışı gönderim en hızlı ve güvenli şekilde ürününüzü sorunsuz olarak tüketiciye iletir ve takibini yapar.
Yurt Dışı Gönderim

Yurt Dışı Gönderim

Yurt dışı gönderim aşamasında en önemli detay en hızlı ve güvenli yolun hangisi olduğudur. Firma gönderileri ya da bireysel gönderilerde mesafe uzak olduğu için gönderilmek istenilen ürünün sağlam bir şekilde varması gerekir. Uçak yurt dışı kargo için en hızlı yoldur. Ayrıca büyük ebatlı ürünler de hızlı ve kolay bir şekilde taşınabilir.

Her türden ve ağırlıktan ürün gönderimi ister uçak kargoyla ister ekspres kargoyla en hızlı şekilde gönderilir. Ekspres kargonun teslimat süresi genellikle 1 ile 4 gün içerisinde olur. Yurt dışı gönderim en güvenli olarak yurt dışı kargo firmalarıyla olan ilişkiler ile gönderilebilir.

Güçlü iletişim ağı ve gümrük acenteleriyle yapılan sözleşmeler güvenli ve hızlı yolculuğu garanti altına alır. Yurt dışı gönderim için fiyat hesaplaması yaparken de izlenecek yok ve ürünün adeti ve ağırlığı önemlidir.

Yurt Dışı Kargo Firmaları

Lojistik sektörü oldukça büyük bir sektördür ve G Lojistik sektördeki lider firmalardan biridir. Her türlü yurt dışı gönderim en hızlı şekilde adrese teslim edilir. Uzun süredir göremediğiniz bir yakınınız sizden gelecek bir hediyeyi dört gözle bekler ve en önemli husus hediyenin eksiksiz bir şekilde kendisine ulaşmasıdır.

Yurt dışı gönderim süreci kusursuz iletişim ağı sayesinde sevdiklerinize mutluluğu en kısa sürede ulaştırır. Yurt dışına kargo göndermek istediğinizde dikkat etmeniz gerekenler şunlardır:

  • Ürünü en iyi şekilde taşıyacak lojistik yolu bulmak
  • Ürünün doğru şekilde paketlenmesi
  • Ağırlık ölçümünün doğru yapılması
  • Uçakla gönderilecekse sefer sayılarını ve saatlerini kontrol etmek

Yurt Dışı Kargo Ücreti

Yurt dışı gönderim yapacağınız ürün sayısı ve ürünlerin ağırlıkları fiyatları belirler. Uçak ile ekspres kargo arasında fiyat farkı vardır. Sizin için en önemli olan husus ürününüzü en doğru şekilde taşıyacak yolu bulmaktır.

Ürün gönderildikten sonra web sitesinden takibini kolayca yapabilirsiniz. Yurt dışı kargo fiyatları ülkemizle farklılık gösterebilir. Yurt dışı gönderim sırasında kullanacağınız lojistik firma yurt dışı kargo firmalarıyla nasıl bir anlaşma yapmış bu da önemlidir.

Etiketler: yurt dışı gönderimyurt dışı kargo firmalarıyurt dışı kargo ücreti

Çözümlerimizden Yararlanmak İçin

Bizimle İletişime Geçin

Teklif Al
Bizimle İletişime Geçin
Kargo Gönder
Bizimle İletişime Geçin

Haberler

Yurt Dışına Kargo

Yurt dışına kargo gönderileriniz en hızlı ve güvenli şekilde teslimat adresine ulaştırılır ve yol boyunca size bilgi verilir.

A Noktasından B Noktasına Hızlı Teslimat

Çözümlerimizden sizde faydalanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin.

İletişime Geç
Video