Yurt Dışına Kargo Göndermek

Yurt dışına kargo göndermek hesaplı seçenekler ve kaliteli hizmet ile en hızlı şekilde tüketiciye ulaştırma yoludur.
Yurt Dışına Kargo Göndermek

Yurt Dışına Kargo Göndermek

Yurt dışına kargo göndermek ister firma gönderileriniz olsun ister bireysel gönderileriniz birkaç seçeneğe sahip bir hizmettir. En hızlı ve güvenli yol uçak kargosu ile göndermektir. Ekspres kargo ile de 1 ile 4 gün süre arasında yerine güvenle ulaşır.

Yalnızca evrak gönderiminden ağır ürünlere kadar dilediğiniz eşyayı taşıtabilirsiniz. Uçak kargoları kilo ve boyut olarak büyük ürünleri daha hızlı ve kolay taşırlar. Yurtdışına kargo göndermek yerli firmaların yurt dışı kargo firmalarıyla olan bağlantıları sonucu daha hızlı olur. Aralarında sözleşme bulunan firmalar ile çalışmak fiyat olarak da daha uygundur.

Kendi özel kargo uçağı olan firmalar gümrük acenteleri ile anlaşmaları sayesinde paketiniz giderken her adımdan haberdar olmanızı sağlar. Yurt dışına kargo göndermek günümüz teknolojisi sayesinde oldukça kolay ve hızlıdır.

Yurt Dışı Kargo Gönderme

İhracat ve ithalat oranları da her yıl yurt dışına gönderilecek olan kargo sayısını belirler. Büyük ihracat firmaları deniz, kara ya da hava yoluyla büyük sevkiyatlar yaparlar. Yurt dışına kargo göndermek bireysel anlamda gönderici iseniz çok risk taşımaz fakat ihracat yapan bir firma için dikkatle ele alınması gereken bir konudur.

Yurt dışına kargo göndermek için sahip olmanız gereken evraklar şu şekildedir:

  • Konşimento belgesi. (Eğer bireysel gönderim yapacaksanız yalnızca konşimento belgesi yeterlidir.)
  • Proforma Fatura
  • Gıda Sertifikası
  • Msds Belgesi

Bu belgeler tamamlandığında yurt dışına kargo göndermek hızlı ve güvenli yol ile gerçekleşiyor.

Yurt Dışı Kargo Şirketleri

Ülkemizde lojistik sektörü büyük bir pazara sahip ve ihracat konusunda her yıl daha da gelişen bir ülkeyiz. Yurt dışına kargo göndermek özellikle ihracat yapan ya da üretici firmalar için çok sık kullandıkları bir hizmet. Bu sebeple fiyat konusunda anlaşılabilir seçenekler mevcut.

Kargonuz yola çıktıktan sonra size teslim edileceği söylenen zamanda adrese ulaşması oldukça önemli. Bu sebeple yolculuk boyunca kargo takibi yapmanız süreci daha risksiz kılacaktır. Yurt dışına kargo göndermek için iletişime geçmeniz ve adres bilgisi vermeniz yeterlidir.

Etiketler: yurt dışına kargo göndermekyurt dışı kargo göndermeyurt dışı kargo şirketleri

Çözümlerimizden Yararlanmak İçin

Bizimle İletişime Geçin

Teklif Al
Bizimle İletişime Geçin
Kargo Gönder
Bizimle İletişime Geçin

Haberler

Express Kargo

Express kargo teslimat süreleri ve güvenlik önlemleri, modern yaşamın getirdiği ihtiyaçlara cevap veriyor.

A Noktasından B Noktasına Hızlı Teslimat

Çözümlerimizden siz de faydalanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin.

İletişime Geç
Video
whatsapp