Yurt Dışına Kargo

Yurt dışına kargo gönderileriniz en hızlı ve güvenli şekilde teslimat adresine ulaştırılır ve yol boyunca size bilgi verilir.
Yurt Dışına Kargo

Yurt Dışına Kargo

Yurt dışına kargo gönderirken birkaç yol arasından seçim yapabilirsiniz. En güvenli yol yurt dışı kargo firmalarıyla sözleşmeleri olan firmalardır. Kendi uçaklarıyla, araçlarıyla sevkiyat yaptıkları için ürününüz sorunsuz bir şekilde adresinize ulaşır.

Seçebileceğiniz kargo çeşitleri şunlardır:

  • Uçak kargo
  • Ekspres kargo
  • Deniz ve kara yolu ile kargo

Gönderilecek olan ürünün cinsine ve ağırlığına göre de yol belirlenir. Yurt dışına kargo göndermek istediğinizde gerekli belgeleri tamamladıktan sonra işlem hızlı gerçekleşir. Kargo takip yoluyla aşamaları takip edebilir ve varış anını görebilirsiniz.

Günümüzde üretici firmalar için kaliteli ürün üretmenin yanında en hızlı ve güvenli ulaştırma başarısı da göstermek gerekiyor. Yurt dışına kargo gönderimleriniz ne kadar hızlı olursa rakiplerinizden o kadar önde olursunuz.

Yurt Dışı Kargo Gönderim Ücreti

Taşınacak ürüne ve hangi yolu tercih ettiğinize bağlı olarak kargo fiyatları değişiklik gösterir. Yurt dışına kargo gönderimini sürekli yapıyorsanız anlaştığınız firma ile sözleşme yaparak daha uygun fiyata gönderebilirsiniz.

Kaliteli hizmet hem firmanızın prestiji hem de geleceği için önemlidir. Bu sebeple yapacağınız harcamalar uzun vadede size artı olarak geri döner. Yurt dışına kargo göndereceğiniz zaman paketiniz adresinizden alınır.

Adrese teslim çalışan uzman ekipler tam zamanında yerine ulaştırır ve yol boyunca sizi haberdar ederler. Yurt dışına kargo ülke ekonomisine de katkıda bulunan bir sektördür.

Yurt Dışı Kargo Gümrük

Yurt dışına kargo çıkacağı zaman gümrükten geçer ve bunun vergi bedeli vardır. Gümrük acenteleri ile yapılan sözleşmeler ile bu süreç sorunsuz hallolur ve teslimatı asla geciktirmez.

Taşınan ürünler sigortalıdır ve araçtan indirilirken ya da depolanırken profesyonel kişiler tarafından taşınır. Yurt dışına kargo kendi özel uçak ve araçlarıyla yapıldığı için asla kaybolma ya da zarar görme gibi durumlar yaşanmaz. Üretici firmadan tüketiciye giden ürün sorunsuz bir yol kat eder.

Çok küçük ürünlerden büyük boyutlu ürünlere kadar taşıma gerçekleştirilir. Büyük boyutlu ürünler için uçak kargolar daha kullanışlıdır.

Etiketler: yurt dışına kargoyurt dışı kargo gönderim ücretiyurt dışı kargo gümrük

Çözümlerimizden Yararlanmak İçin

Bizimle İletişime Geçin

Teklif Al
Bizimle İletişime Geçin
Kargo Gönder
Bizimle İletişime Geçin

Haberler

Express Kargo

Express kargo teslimat süreleri ve güvenlik önlemleri, modern yaşamın getirdiği ihtiyaçlara cevap veriyor.

A Noktasından B Noktasına Hızlı Teslimat

Çözümlerimizden siz de faydalanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin.

İletişime Geç
Video
whatsapp