Yurtdışı Parsiyel Taşımacılık Yapan Firmalar

Yurtdışı parsiyel taşımacılık yapan firmalar içinde seçim yaparken kaliteli taşıma süreci ve uzman ekipler size yardımcı olurlar.
Yurtdışı Parsiyel Taşımacılık Yapan Firmalar

Yurtdışı Parsiyel Taşımacılık Yapan Firmalar

Yurtdışı parsiyel taşımacılık yapan firmalar ülkemizde oldukça fazladır. Firma seçerken referanslara dikkat edilmeli ve sahip oldukları belgeler istenmelidir. Taşıma belgelerine sahip olan firma ürününüzü en kaliteli biçimde taşıyacaktır.

Havayolu, karayolu, denizyolu gibi farklı seçeneklerle gerçekleştirilen nakliye işlemleri aynı yöne gidecek olan farklı firma ürünlerinin bir arada taşınmasıyla yapılır. Bir araç tek bir firmaya ait ürünler ile yüklendiğinde boş yer kalırsa diğer firmanınki koyulmaya başlar. Yurtdışı parsiyel taşımacılık yapan firmalar gümrük acenteleri ile anlaşma yapmak durumundadır.

Anlaşma olmazsa fiyatlar daha da artar. Yurtdışı parsiyel taşımacılık yapan firmalar ürünleri güvenle ve tam zamanında taşımak durumundadır.

Parsiyel Taşıma

Birçok ihracat yapan firma parsiyel taşıma yöntemine başvurur. Sahip olduğu avantajlar bu tür taşımacılığın seçilmesinde rol oynar. Yurtdışı parsiyel taşımacılık yapan firmalar bazı avantajlar sunarlar.

  • Birden fazla firma olduğu için maliyeti daha ucuzdur.
  • Eğer araca ürünler az gelirse ve boşluk oluşursa ek maliyet gibi durumlar oluşmaz.
  • Firmalar için zaman tasarrufu demektir.
  • Hızlı sevkiyat için en uygun yol tercih edilir.

Birçok avantaja sahip olan yurtdışı parsiyel taşımacılık yapan firmalar uygun fiyatlara kaliteli hizmet sunarlar. Anlaşmalı acenteler sayesinde de en uygun yol haritası çıkarılır.

Yurtdışı parsiyel taşımacılık yapan firmalar özel araçlar ile son teknolojik yöntemler sunarlar. Ürünleri yüklemeden önce depo hizmeti de verirler.

Parsiyel Deniz Taşımacılığı

Parsiyel taşımacılıkta en çok kullanılan yollardan biri denizyoludur. Hem maliyetleri uygundur hem de çok fazla yük taşınabilir. Yurtdışı parsiyel taşımacılık yapan firmalar denizyolunda konteyner ile taşıma yaparlar.

Büyük ağırlıklar taşıyabilen konteynerler tek bir firmanın ürünleri ile dolmadığında diğer firmanınkiler yüklenmeye başlar. Yurtdışı parsiyel taşımacılık yapan firmalar gittikleri limanda bekleyerek geri dönüş rotasında taşınacak ürün var ise bu hizmeti de verirler. Ürünler direkt teslim edilmeyecekse depoda saklanabilir.

Tam zamanında teslimat firmalar için oldukça önemlidir. Kaliteli ürün ile bu ürünü en iyi şekilde ulaştırmak gerekir.

Parsiyel taşımacılık hakkında detaylı bilgi almak için -> https://www.glojistik.com/hizmet-detay/parsiyel-tasimacilik/20

Etiketler: yurtdışı parsiyel taşımacılık yapan firmalarparsiyel taşımaparsiyel deniz taşımacılığı

Çözümlerimizden Yararlanmak İçin

Bizimle İletişime Geçin

Teklif Al
Bizimle İletişime Geçin
Kargo Gönder
Bizimle İletişime Geçin

Haberler

Express Kargo

Express kargo teslimat süreleri ve güvenlik önlemleri, modern yaşamın getirdiği ihtiyaçlara cevap veriyor.

A Noktasından B Noktasına Hızlı Teslimat

Çözümlerimizden siz de faydalanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin.

İletişime Geç
Video
whatsapp