Yurtdışına Kargo Gönderme Ücreti

Yurtdışına kargo gönderme ücreti göndereceğiniz kargo çeşidine ve hangi yolla göndermek istediğinize göre değişir.
Yurtdışına Kargo Gönderme Ücreti

Yurtdışına Kargo Gönderme Ücreti

Yurtdışına kargo gönderme ücreti firmadan firmaya değişiklik gösterir. Günümüzde gelişen sektör ile birlikte yurtdışı kargo gönderimleri oldukça kolaylaşmıştır. Fakat mesafe ve kat edilen yol dolayısıyla yurtiçi kargo gönderimlerinden daha yüksek fiyatlıdırlar.

Kaliteli hizmet ve uygun fiyat politikası sizin için kargo seçiminde tercih sebebi olmalıdır. Diğer firmalardan daha ucuz olduğu için seçtiğiniz kargo firması size kargo takip numarasını vermeyebilir. Bu da teslimat süresince sorun yaşayacağınıza delalet olabilir. Yurtdışına kargo gönderme ücreti konusunda karar verirken kaliteli hizmet alacağınızdan da bu sebeple emin olmalısınız.

Özel kargo şirketleri ile çalışmak bu gibi sıkıntıları yaşamanızı engeller. Yurtdışına kargo gönderme ücreti göndereceğiniz eşyaya ve nasıl göndermek istediğinize de bağlıdır.

Yurtdışı Kargo Firmaları

Kargonuzu yurtdışına göndermek istediğinizde aşağıdaki yollardan herhangi birini seçebilirsiniz:

  • Havayolu
  • Denizyolu
  • Karayolu
  • Demiryolu

Yurtdışına kargo gönderme ücreti seçeceğiniz yola göre de değişiklik gösterebilir. En pahalı yol uçak ile kargo göndermektir. Pahalı olmasının nedeni hem çok küçük eşyalardan çok büyük eşyalara kadar taşıma yapabilmesi hem de en kısa sürede teslimat olmasıdır. Yurtdışına kargo gönderme ücreti göndereceğiniz ürüne göre de değişir.

Büyük bir koli ya da yalnızca zarf gönderimleri de gerçekleştirebilirsiniz. Ücret buna göre belirlenir. Yurtdışına kargo gönderme ücreti ne kadar düşük olursa teslimat süresi de o kadar uzayacaktır. Eğer zaman konusunda probleminiz yoksa en ucuz yolu tercih edebilirsiniz.

Yurtdışı Kargo Sorgulama

Kaliteli bir firma ile çalıştığınız zaman size kargo takip numarası verirler. Bu numarayı kullanarak kargonuzun nerede olduğunu takip edebilirsiniz. Yurtdışına kargo gönderme ücreti belirlenirken teslim edilmesini istediğiniz tarih bilgisi de sizden alınır. Kesin bir tarih bildirmek istiyorsanız firma planını bu tarihe göre gerçekleştirir.

İş dolayısıyla kargo gönderimi yapacaksanız teslim edilmesini istediğiniz süreyi kesin olarak bildirmeniz gerekir. Çünkü 2 aya kadar varan bir teslimat süresi vardır ve kargo yola çıktığında bunu değiştiremezsiniz. Yurtdışına kargo gönderme ücreti tüm bu şartlar belirlendiğinde ortaya çıkar.

Etiketler: yurtdışına kargo gönderme ücretiyurtdışı kargo firmalarıyurtdışı kargo sorgulama

Çözümlerimizden Yararlanmak İçin

Bizimle İletişime Geçin

Teklif Al
Bizimle İletişime Geçin
Kargo Gönder
Bizimle İletişime Geçin

Haberler

Express Kargo

Express kargo teslimat süreleri ve güvenlik önlemleri, modern yaşamın getirdiği ihtiyaçlara cevap veriyor.

A Noktasından B Noktasına Hızlı Teslimat

Çözümlerimizden siz de faydalanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin.

İletişime Geç
Video
whatsapp