Yurtiçi Parsiyel Taşımacılık

Yurtiçi parsiyel taşımacılık uygun fiyatları ve kaliteli hizmet anlayışıyla yerli üretici firmaların ilk tercihlerinden biridir.
Yurtiçi Parsiyel Taşımacılık

Yurtiçi Parsiyel Taşımacılık

Yurtiçi parsiyel taşımacılık gelişmiş alt yapısı ve özel üretim araçları ile her sektörden firmanın tercih ettiği bir sevkiyat yoludur. Eğer farklı firmaların ürünleri aynı istikamete gidecekse tek bir araçla beraber taşınabilir. Buna parsiyel taşımacılık denir. Uluslararası alanda yapıldığı gibi yurt içi nakliyeler için de kullanılabilir.

Karayolu, denizyolu, demiryolu, havayolu seçenekleriyle geniş bir taşıma ağına sahiptir. Yurtiçi parsiyel taşımacılık üretici firmaların oldukça fazla kullandıkları bir yöntemdir. Avantajlarını şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Maliyeti daha uygundur.
  • Sevkiyatlar hızlı ve güvenli gerçekleşir.
  • Yola çıkılmasından varışa kadar her adımda üretici haberdar edilir.
  • Tam zamanında teslim yapılır.

Yurtiçi parsiyel taşımacılık özel avantajlı fiyatlarıyla da üreticilerin dostudur.

Parsiyel Deniz Taşımacılığı

Denizyolu ülkemizin coğrafi özellikleri bakımından ve uygun fiyatları dolayısıyla en çok tercih edilen yöntemlerden biridir. Yurtiçi parsiyel taşımacılık denizyolu ile konteynerler aracılığı ile yapılır. Ürünler konteynerlere yerleştirilme dek önce ağırlıkları ve adeti hesaplanır.

Ağırlıklar metreküp üzerinden ölçülür. Eğer bir firmanın yükü tüm konteyneri doldurmazsa diğer firmanın ürünleri de yerleştirilir. Yurtiçi parsiyel taşımacılık ürünleri sigortalar ve güvenle taşınmasını sağlar.

Konteyner dikkatle yerleştirilir ve boşaltma esnasından en son koyulan ürünler ilk önce çıkarılır. Bu her zaman izlenilen bir prosedürdür. Yurtiçi parsiyel taşımacılık tam vaktinde ürünleri adrese teslim ederek başarılı bir yol hikayesi oluşturur. Müşteri memnuniyeti her zaman önceliklidir.

Parsiyel Taşıma Fiyatları

Yurtiçi parsiyel taşımacılık fiyatları seçeceğiniz yola ve ürününüze bağlı olarak değişiklik gösterir. Her firmanın kendine özgü bir fiyat politikası vardır. Tek bir araçta farklı firmaların ürünleri taşındığı için maliyet firmalar arasında bölünür.

Bu da yurtiçi parsiyel taşımacılık yöntemini diğer yöntemlerden daha ekonomik kılar. Araçlar tamamen dolmasa bile yola çıkılır ve tam zamanında adrese teslim edilir. İsteğe göre taşımadan öncesinde ve sonrasında depo hizmeti verilerek ürünler bir süre bekletilebilir.

Teslimat için seçeneklerden karayolunu tercih ederseniz ürünler kapınızdan teslim alınır ve direkt adrese teslim edilebilir.

Etiketler: yurtiçi parsiyel taşımacılıkparsiyel deniz taşımacılığıparsiyel taşıma fiyatları

Çözümlerimizden Yararlanmak İçin

Bizimle İletişime Geçin

Teklif Al
Bizimle İletişime Geçin
Kargo Gönder
Bizimle İletişime Geçin

Haberler

Express Kargo

Express kargo teslimat süreleri ve güvenlik önlemleri, modern yaşamın getirdiği ihtiyaçlara cevap veriyor.

A Noktasından B Noktasına Hızlı Teslimat

Çözümlerimizden siz de faydalanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin.

İletişime Geç
Video
whatsapp